Як вилікувати зуби

Как вылечить зубы
Як відомо, зубний біль – це просто кошмар і болісні страждання, від яких на стінку лізти хочеться. А тому зуби не можна запускати і тягнути до останнього, краще вчасно їх лікувати, не забуваючи про профілактику хоча б раз у рік.
Також хочемо вам порекомендувати stomatologiya-konova.com/category-services/ortodontiya/
А ось приватних медичних закладів повно на кожному кроці, і не всі знають, що громадяни мають повне право лікуватися в них за полісом ОМС (ФЗ № 326 ст. 6), але не у всіх – потрібно уточнювати. І зовсім необов’язково платити, тому що приватні клініки теж лікують пацієнтів за програмою медстрахування — Моз дозволив, адже медичні держустанови явно не справляються з напливом стражденних. Тепер це зручно і пацієнтам, і бізнесу, оскільки держава гарантує клінікам плату за лікування. Яка їм різниця, звідки йдуть гроші з кишень клієнтів, або з Фонду ОМС за рахунок страхових внесків від роботодавця за працівника, головне – забезпечити постійний прибуток.
За все інше – коронки, імпланти, відбілювання зубів та інші дорогі маніпуляції – доведеться заплатити.
Зрозуміло, перш ніж потрапити в кабінет до стоматолога доведеться пройти бюрократичні процедури: щоб прикріпитися до обраної приватній клініці, потрібно встати в «лист очікування» і чекати своєї черги кілька тижнів, а може бути і місяців (потік пацієнтів з ОМС досить великий). Коли запросять на перший прийом, потрібно показати поліс, паспорт, СНІЛС і написати заяву про прикріплення до клініці. Якщо лікування не сподобався, можна вибрати іншу, але не частіше одного разу в рік, і пройти процедуру реєстрації знову. Але є винятки – переїзд на інше місце проживання – місто чи навіть інший район не підпадає під встановлений термін. Поліс ОМС працює у всіх регіонах: наприклад, людина живе в Москві або Пітері з пропискою зовсім в іншому місті – він має право лікуватися безкоштовно в столичних приватних клініках. Прикріпитися до приватній клініці краще заздалегідь, поки нестерпний зубний біль не дістала, адже цей процес може розтягнутися на місяці (навіть до півроку. ), саме тому не варто втрачати час, і відкладати похід до зубного. Ну а якщо трапилася біда – хворий зуб влаштував страшну катування, і сил терпіти більше не залишається, тоді терміново в невідкладну стоматологічну допомогу, яка виявляється в будь-якій клініці (у приватній теж).
Субсидії на оплату послуг ЖКГ: хто може на неї розраховувати.