Як виграти в ігрові автомати «Азино»

Как выграть в игровые автоматы
У квітні видання Vox випустило викриття популярних ігрових автоматів, відомих в Росії як «кран — машини або . В інструкції до автоматів компанії BMI Gaming журналісти виявили, що в таких пристроях спеціально закладений механізм програшу, однак він буде не очевидним чином. Через два місяці на запис відреагували представники спільноти виробників таких автоматів, а BMI Gaming прибрала інструкції з відкритого доступу.
Також хочемо вам порекомендувати https//cazino-777.cc/
В інструкції до автомата Advanced Crane Machine бренду Black Tie Toys журналісти виявили кілька настроюваних параметрів, що відповідають за вірогідність програшу. Вони визначали те, наскільки сильним буде захоплення «клешні», і як часто він буде випадати гравцеві в повній мірі.
З такими опціями власники випадала випадковим чином, щоб програмований програш було складніше виявити. Це дозволяло гравцям думати, що шанси на перемогу залежать від їхньої спритності, і змушувало їх грати ще і ще.
Як пояснює видання, можливість самостійно налаштовувати одержувану від машини прибуток давало її власникам простір для експериментів. Наприклад, вони могли спочатку зробити автомат «простим», щоб він міг заробити репутацію легкої наживи серед гравців, а потім поміняти стратегію на більш прибуткову для закладу. У деяких пристроях цей відсоток прибутку регулювався автоматично в залежності від навичок гравця.
Подібними можливостями володіла не тільки одна конкретна марка: за словами авторів Vox, ці параметри є стандартом індустрії. У США місцеві закони займаються регулюванням ігрових автоматів в цілому, однак у разі «кранів» мова йде не про чесність машин, а про вартість виграшу. Зазвичай його обмежують декількома десятками доларів: так автомати не стають приманкою для великих гравців, але все ще представляють інтерес для дітей.
Після виходу статті на Vox представники індустрії виступили з відповіддю у профільному виданні Vending Times. За їх словами, це був не перший випадок подібних викриттів, проте журналісти зачепили важливу проблему відсутності державного регулювання таких апаратів або, навпаки, занадто старих законів, багатьом з яких понад 60 років.
За словами авторів замітки в Vending Times, виробники автоматів рухаються в бік 100% переважання навичок гравців над програмованим програшем і самостійно займаються регулюванням галузі без державного втручання. Тим не менш BMI Gaming, на чиєму сайті були у відкритому доступі розміщені згадані Vox інструкції, видалили їх без пояснення причин.