Як відпочити і підлікуватися в санаторії

11-12-2019

Как отдохнуть и подлечиться в санатории
Санаторій розташувався в Алтайському краї на території міста — курорту Белокурихи.
Також хочемо вам порекомендувати https://www.radon.com.ua/ru/
Сама природа створила це місце для сімейного відпочинку та повноцінного відновлення здоров’я і сил. Белокуриха відома своїм унікальним поєднанням ефективних методів терапії, бальнеологічного лікування і безмежних природних можливостей для активного відпочинку.
Клімат, вдале розташування і природні ресурси роблять курорт особливо сприятливим для оздоровчого відпочинку.
У кожної людини свій спосіб відновлення сил — активний відпочинок, цілеспрямоване оздоровлення або «відключення» від міського життя і пошук внутрішнього балансу через гармонію з природою.
Переступивши поріг санаторію , ви забудете про буденні проблеми та міської метушні. Ключ до здоров’я — це відпочинок, добрі емоції та нові враження.
Який же відпочинок без басейну і купання. Величезний простір для активних ігор на воді відкривається .
На території акваторії є дві дитячі зони, гірки, водоспади, гідромасаж і бар з прохолодними напоями. Відкриті басейни підігріваються, що дозволяє максимально продовжити літо: купатися на вулиці можна з травня по вересень — в будь-яку погоду вода буде комфортної температури.
Белокуриха по — справжньому багата рідкісними природними ресурсами, які використовуються для ефективного лікування та оздоровлення. Залежно від показань лікар складе для вас індивідуальну програму і призначить процедури, засновані на природних дари Алтайського краю: пантові, радонові або пивні ванни, грязелікування, обгортання живими пивними дріжджами або масаж кедровою живицею.
Курс оздоровлення не обмежений денним лімітом і містить стільки процедур, скільки буде потрібно для появи поліпшень. 97% гостей відчувають ефект від лікування протягом всього року після відпочинку.
За даними незалежного маркетингового дослідження, проведеного санаторієм .
Інфраструктура санаторію охоплює інтереси і дорослих гостей, і дітей.
ТО Управління Росспоживнагляду по Алтайському краю, в р. com електронна пошта для звернень з питанням про своїх персональних даних, в тому числі про їх видалення.