Як відбувається процедура ЕКО

1002-2
Все більшу популярність набирає так званий медичний туризм. Напевно, причина в тому, що сьогодні ми хочемо отримати за наші гроші все найкраще. Один із частих приводів для звернення в медичні установи за кордоном — екстракорпоральне запліднення (ЕКЗ). Проблема безпліддя стає все більш актуальною. Сьогодні з нею стикається близько 20% подружніх пар, і в багатьох випадках єдиним виходом стає ЕКО. Детальніше http://ivfclinic.com.ua/kak-proishodit-procedura-eko-

У статті розповідається про те, як проходить підготовка до ЕКЗ. ЕКО за кордоном. Переваги Чому багато прагнуть здійснити процедуру ЕКЗ за кордоном? Причин для цього декілька. У зарубіжних клініках успіх досягається в 20-30% спроб ЕКЗ. Ціна. Всі знають, що процедура ця недешева і, як правило, неодноразова. Ціна в Росії практично така ж, як у клініках Західної Європи і США. У східноєвропейських та азіатських країнах вона значно нижча. Рівень сервісу. На жаль, традиції російського сервісу змінюються не так швидко, як нам би хотілося. Європейські клініки завжди відрізнялися високим рівнем обслуговування і наданням максимальних зручностей для клієнтів. Не варто забувати і про анонімності, дотримати яку набагато простіше далеко від дому. Рівень медичного обслуговування. Багато закордонні клініки володіють найсучаснішими методиками і технологіями екстракорпорального запліднення, обладнані за останнім словом техніки. Все більш затребуваними (незважаючи на високу ціну) стають клініки Німеччини.

У цій країні застосовуються вивірені методики даної процедури, що включають генетичне дослідження як жінки, так і чоловіки. Традиційно багато прагнуть здійснити ЕКО в Ізраїлі. Ця країна давно зарекомендувала себе з найкращих сторін у цій галузі. Відсоток успішності. Це найголовніше для пари, яка бажає завести дитину. Цей відсоток у Росії — близько 10, в зарубіжних клініках успіх досягається в 20-30%. За даними швейцарських клінік при комплексному лікуванні обох партнерів успішними можуть стати 70% спроб ЕКЗ. Багато клініки мають банк ембріонів, тому в разі невдачі не доведеться проходити все з самого початку, і ціна буде нижче.

Терміни виконання процедури ЕКО Тривалість усієї процедури залежить від того, скільки триває підготовка до ЕКЗ. Зазвичай на всю процедуру йде місяць-півтора. Час потрібно для взяття аналізів та отримання їх результатів, для проведення деяких обстежень, а також для гормональної стимуляції дозрівання фолікулів.

У середньому обстеження займає 7-10 днів. Ще близько двох тижнів потрібно для прийому гормональних препаратів, але для цього зовсім не обов’язково перебувати під наглядом лікаря. Далі виконується власне процедура запліднення, і в найближчі 12 днів можна визначити настала вагітність. Якщо ні, то доведеться почекати до наступної спроби. Якщо так, то в найближчі два тижні кожні кілька днів потрібно буде показуватися в клініку для спостереження за вагітністю. Обстеження, Підготовка до овуляції. Що в себе включає підготовка до ЕКО? Обстеження необхідні, щоб вирішити питання про можливість виконання процедури штучного запліднення і для видачі рекомендацій по підготовці до неї. Деякі результати обстежень, наприклад, кардіограму, можна привезти з собою, якщо ви недавно робили її будинку. Робиться біохімічний аналіз крові, аналіз на групу крові і резус-фактор. Обов’язково здаються аналізи на виявлення інфекцій, що передаються статевим шляхом, обов’язкові для обох партнерів аналізи на СНІД, сифіліс, гепатит.

Підготовка чоловіка до ЕКО Обстеження починається з бесіди з лікарем, в ході якої збирається сімейний анамнез, з’ясовується ситуація з перенесеними захворюваннями і операціями. Крім обов’язкових для обох аналізів чоловік здає сперму, і виконується спермограма. У разі поганої спермограми (в деяких клініках незалежно від неї) виконується гормональний аналіз крові, який дозволяє оцінити рівень аномалій. Аналіз сперми: Спермограма. Вона необхідна, щоб з’ясувати фізичні параметри, такі як обсяг сперми, її в’язкість, колір, pH; мікроскопічні параметри (скільки сперматозоїдів, наскільки вони рухливі), а також зміст інших клітин. Спермокультура.

Аналіз показує наявність в спермі мікробів, що викликають різні захворювання. Підготовка жінки до ЕКО Для жінки підготовка до протоколу ЕКО також починається з бесіди з лікарем, де з’ясовується загальний стан здоров’я, сімейний та особистий анамнез, перенесені операції, захворювання. Далі жінці необхідно пройти повне гінекологічне обстеження, краще всього почати його на першому тижні менструального циклу.

Обстеження включає наступні процедури: УЗД органів малого тазу, Електрокардіограму, Мамографію. Аналізи при підготовці до ЕКЗ для жінок, Аналіз крові на згортання, Аналіз крові на гормони, Аналіз крові на онкомаркери, Аналіз крові на токсоплазмоз та краснуху, Аналіз мазка із статевих шляхів, Цитологія шийки матки. За результатами аналізів і обстежень видається висновок про можливість виконання процедури, в разі необхідності призначається лікування. Підготовка організму до ЕКО Важливим етапом підготовки до ЕКЗ є підготовка ендометрію до ЕКЗ, а також підготовка до пункції ЕКО, яка полягає в стимуляція дозрівання фолікулів. Для цього призначаються спеціальні гормональні препарати. Навіщо стимулювати цей процес? Для проведення ЕКО потрібно мати кілька фолікулів, а не один-два, як при звичайному заплідненні. Власне, на цьому підготовка до штучного запліднення закінчується. Далі робиться пункція фолікулів, взяття сперми, запліднення і перенесення ембріона.

Вартість ЕКО за кордоном США — 12.000-15.000 доларів (з можливістю перенесення заморожених ембріонів у випадку невдачі за значно нижчу вартість). Ізраїль — 4.000-6.500 доларів США. Великобританія — 1.500-15.000 доларів США (вартість можна включити все, аж до перельоту, проживання і розваг). Німеччина — близько 7.000 євро. Угорщина — близько 3.000 євро. Швейцарія — 3.700-4.900 євро. Чехія, Греція, Польща — близько 4.500 євро. Туреччина — 3.700-6.500 доларів США (дивлячись включені у вартість проживання, харчування та інші витрати). Таїланд — 6.000 доларів США. Китай — 5.000-6.500 доларів США. Звичайно, ці ціни не претендують на абсолютну точність, так як ситуація в державах і самих клініках може змінюватися. Чи варто їхати за кордон, щоб зробити штучне запліднення, кожен вирішує сам. Чому б не спробувати? Адже прогулюючись по Лондону і отримуючи задоволення від подорожі в перервах між процедурами, ви отримаєте додаткову порцію позитивних емоцій, а це напевно підвищить шанси на успіх.