Як вибрати ударно-хвильову терапію

6-24-2019


Житомирська клініка пропонує пацієнтам, які мають патології кістково — м’язової системи, інноваційну методику реабілітації з застосуванням ударно — хвильової терапії. Курс з 5 — 6 фізіопроцедур знімає больові відчуття, покращує рухливість суглобів, прискорює період відновлення і нормалізує загальний стан хворого.

Лікування проводиться кваліфікованим лікарем — реабілітологом на сучасному швейцарському устаткуванні фірми . Ударно — хвильова терапія (УВТ) — новий напрям в реабілітології, яке успішно використовується для лікування більше 50 захворювань опорно — рухового апарату.

В основі методу лежить ефект кавітації — низькочастотні акустичні хвилі, які розподіляються у тканинах організму особливим чином. Це покращує відтік зайвої рідини, нормалізує кровообіг і метаболізм, сприяє руйнуванню патологічних утворень і дозволяє впливати на проблемні зони без хірургічного втручання.
Також хочемо вам порекомендувати https://vidnovlennya.center/clinic/udarno-volnovaya-terapiya/
УВТ не вимагає перебування в стаціонарі, процедура проводиться амбулаторно у фізіотерапевтичному кабінеті на високочастотної системі для терапії радіальними ударними хвилями — Masterpuls 200 (Storz Medical, Швейцарія). Точкою програми є безпосередньо проблемна зона. Процедура практично безболісна і не доставляє дискомфорту, на наступний день після неї хворий може відчути «крепатуру». Для максимального ефекту достатньо 5 — 6 сеансів.

За статистикою, після закінчення курсу 95% хворих помічають стійке поліпшення стану. У клініці надають послуги апаратної косметології (Ulthera System, Fraxel, HydraFacial), лазерної епіляції, ударно — хвильової терапії та інші методи омолодження та оздоровлення організму. Колектив складається з сертифікованих фахівців міжнародного рівня з багаторічним досвідом роботи. У центрі можна провести повну діагностику, отримати консультацію і раціональне лікування. net у Twitter, Facebook і