Як вибрати стоматологічні інструменти

Как выбрать стоматологические инструменты
com, щоб додати товар( и) в Вашу «кошик» або .
Також хочемо вам порекомендувати https://stomatkm.com.ua/product-category/stomatologicheskie-instrumenty/
Час обробки продавця на налаштування товару.
Покупці можуть отримати часткове відшкодування і зберегти товар (-и), якщо вони не відповідають опису або проблем якості, шляхом переговорів безпосередньо з продавцем протягом 30 днів з дня отримання товару (ів).
Короткий опис: Продукт: інструменти для видалення зубного каменю пакет: 6pcs/ set. Ви можете залишати повідомлення, якщо у вас є які — небудь питання. Ласкаво просимо в наш магазин.
Розмір посилки: 0 * 0 *.
Вага брутто / вага посилки:. Принимающ високоякісну нержавіючу сталь, яка іржі — стійка і допомагає зменшити ризик інфекції. Головним чином для витягувати грубі плями, tartar, бактерії і тверді частинки від ваших зубів і ясен. Він може зберегти ваші зуби і ясна здоровими, що запобігає неприємний запах з рота, хвороба ясен або карієс. Забезпечений чутливий випадок для того, щоб тримати ці інструменти чистим і зручним для того, щоб знести поки перемещающ. Підходить як для домашнього використання, так і для професійного стоматолога. Помічати: З — за різних монітора і світла ефект, фактичний колір може дещо відрізнятися від колір зображення. Будь ласка, дозвольте 1 — 2 см вирізняється з — за ручного вимірювання . com такі як кредитні карти, банківські перекази в режимі реального часу, автономні платежі, банківські перекази). Ви можете вибрати найбільш зручний для вас спосіб. вартість доставки: Спочатку виберіть кількість, потім виберіть країну за допомогою логістичних методів на сторінці. Перейдіть на наступну сторінку, ви можете побачити детальну вартість доставки кожним логістичним методом за вашим вибором. Пункт обробки: час обробки для конкретного замовлення залежить від типу продукту і стану запасів. По більшій частині, час обробки може бути 3 до 15 робочих днів. Якщо ви хочете обміняти отримані деталі, то ви повинні зв’язатися ми не пізніше 3 дня отримання вашого замовлення. І ви повинні сплатити додаткові збори доставки вантажу і повернуті деталі повинні бути стримані в їх спочатку стані. ЗАДОВОЛЕННЯ КЛИЕНТАПожалуйста не смутитесь зв’язатися ми якщо ви маєте будь-які питання або турботи перед або після вашої покупкою. Ми доручені до вашого 100% задоволення. Повідомте нас про ваші скарги та побажання, пов’язаних з роботою сайту.
Увага: Для всіх фізичних осіб прохання вибирати поштову службу з позначкою POST (Нпр: China Post), EMS.