Як вибрати продукція для лабораторій

9-11-2019

Как выбрать продукция для лабораторий
Сертифікати на продукциюErgomotionМатериалы, використовувані в матрацах. На високотехнологічному обладнанні, зробленому компаніями Zwick (Швеція) і ТЕХО (Німеччина), кожна нова модель матрацу проходить кілька випробувань. Це тести на витривалість, вертикальні удари, всілякі навантаження (у тому числі статичного і циклічного характеру). Додатково матраци відчувають на «втому» і статичність, визначаючи, як саме позначається на них багаторазове використання людьми з різною вагою. А елітні моделі (наприклад, ) піддаються подвоєному кількості тестів.
Також хочемо вам порекомендувати продукция для лабораторий
Пінополіуретан, який використовується в багатьох виробах, піддається тестів на стиск і розтяг, межа міцності і подовження, еластичність по укосу і залишкову деформацію. У пружинних блоках проводиться спектральний аналіз дроту.
Співробітники лабораторії пройшли підготовку в німецьких і шведських компаніях − виробниках обладнання.
Верстат, на якому матраци проходять випробування на міцність і термін служби. За результатами випробувань встановлюється термін гарантії на матрац – від 3 до 25 років. Воно підраховує значення висоти, жорсткості і твердості матраца. Вимірювання проводяться перед початком і після завершення тестування. Отримані дані дозволяють зробити висновки про якість виробу у відповідності з європейським стандартом ISO.
Верстат для тестування ліжок і матраців на дію вертикальних ударом. Для цього виріб поміщають під вільно падає з певною частотою 25 — кілограмовий вантаж (импактор). Випробування проводяться у 10 різних точках по всій поверхні – там, де ймовірність пошкоджень найбільш висока. Таким способом визначають гранично допустиму навантаження на поверхню.
Багатофункціональний верстат, який здатний визначити запас міцності краю ліжка, матраци або крісла. Результати даних цього обладнання посприяли появі в лабораторії унікальної системи Edge Support. Завдяки їй краю матраців отримали додаткове ущільнення, спальне місце збільшилося в розмірах, а ймовірність скачуючи з країв знизилася до мінімуму.