Як вибрати препарат Плавикс

Как выбрать препарат Плавикс
Ціна та відгуки про препарат Плавикс. Препарат належить до групи антиангрегантных коштів. Форма випуску даного лікарського засобу таблетки вкриті оболонкою. Фармакологічна дія препарату базується на впливі специфічного та активного інгібітору агрегації тромбоцитів, який здатний надавати коронародилатирующее вплив. Застосування даного препарату дозволяє знижувати зв’язування АДФ з рецепторами на тромбоцитах і знижувати активацію GPllb/ llla під дією АДФ, тим самим послаблюючи агрегацію тромбоцитів. В процесі застосування, діюча речовина необоротно зв’язується з АДФ – рецепторами тромбоцитів, після цього вони залишаються несприйнятливими до стимуляції АДФ протягом усього життєвого циклу (не більше 7 діб). Ефект гальмування агрегації тромбоцитів спостерігається вже після 2 годин з моменту прийому препарату. Максимальний ефект проявляється після 4 — 7 днів регулярного прийому лікарського засобу. Використання засобу перешкоджає розвитку атеротромбозу при атеросклеротичних ураженнях судин, такий ефект проявляється не залежно від локації судинного процесу. Купити Плавикс ви можете заповнивши форму замовлення на нашому сайті, а ціна препарату Плавикс в нашому сервісі по доставці ліків найнижча в Україні.
Також хочемо вам порекомендувати plavix-euro.com.ua
Позитивні відгуки препарат одержує при його використанні в якості профілактичного засобу від ішемічних порушень, зокрема інсульту, інфаркту міокарда, тромбозу периферичних артерій. Лікарський засіб рекомендовано до використання для хворих атеросклерозом.
Заборонено призначення і застосування даного препарату хворим, у яких проявляється підвищена чутливість до компонентів або діючої речовини лікарського засобу.
Для запобігання прояву побічних ефектів, призначення курсу лікування і дозування повинен виконувати тільки лікуючий фахівець, який вже знає історію хвороби пацієнта та може запобігти прояв деяких алергічних реакцій.
Опис препарату базується на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і затверджено компанією — виробником.
Ваша думка допоможе іншим людям визначитися у виборі ліків.
Ціна та відгуки про препарат Плавикс.