Як вибрати пластичного хірурга?

2-7-2017

955
Пластична хірургія не завжди необхідна, але завжди затребувана. Її відмінність від простої хірургічної процедури в тому, що остання проводиться за медичними показаннями. Пропоную контурной пластикой Одесса
по гарній ціні.

Пластика ж найчастіше проводиться за бажанням пацієнта.

Вибір пластичного хірурга – надзвичайно відповідальне завдання, від якої може залежати не тільки ваша зовнішність, але і здоров’я.

Тому необхідно ознайомитися з рейтингом, у якому представлені кращі пластичні хірурги Москви, і зібрати максимум інформації.

Що потрібно знати?
Спочатку потрібно скласти список фахівців, які спеціалізуються саме на необхідної вам операції. У великих містах дуже багато пластичних хірургів, і спектр послуг у них різний.

Визначте коло тих, хто вам підходить, а вже після дивіться, яких пластичних хірургів косметологічні клініки в Москві рейтинг визнає найкращими.

Чим більше досвід фахівця в його галузі, тим вище і показник його майстерності. Але не потрібно забувати, що молоді пластичні хірурги нового покоління активно застосовують інноваційні технології, які спрощують і саму операцію, і період реабілітації, а також знижують вірогідність ускладнень.

В ідеалі варто відшукати правильне поєднання між перевіреними методами і тим, що пропонують нам передові технології сучасності.

Перед тим як звернутися до того чи іншого фахівця, обов’язково перегляньте галерею його робіт з розряду «до і після». Звернути увагу потрібно не тільки на те, наскільки естетично виглядають результати, але і на те, наскільки вони є подібними чи відрізняються.

Так, якщо хірург спеціалізується на ринопластики, і всі зроблені їм носи дуже схожі, то це говорить про застосування ним тільки однієї технології, причому не факт, що вона підійде конкретно вам.

Хороший пластичний хірург вміє робити так звані «повторки» – операції, спрямовані на усунення своїх або чужих недоліків. Враховуючи те, що іноді це необхідно, вміння виконувати ці операції стає додатковим плюсом фахівця.