Як вибрати ортодонта?

На жаль, стовідсоткового методу не існує. Найбільш вірний спосіб – це самому побачити результати роботи доктора. Це можуть бути Ваші знайомі, які пройшли лікування у того чи іншого лікаря. Якщо Вам подобається їх посмішка, то сміливо дотримуйтесь цих рекомендацій. Подивіться приклади лікування на сайті або фотографії, демонстровані на консультації. Звертайте увагу при виборі лікаря на його кваліфікацію. Хороший ортодонт повинен постійно підвищувати свою кваліфікацію на навчальних семінарах, так як наша спеціальність дуже швидко розвивається. Також важливий досвід роботи, але досвід показовий тільки при хорошому освіту і грамотній роботі сучасними технологіями. У пацієнта-дитини вже при першому контакті позитивні емоції викликає привабливий зовнішній вигляд лікаря-ортодонта, доброзичлива усмішка. Щоб у Вас зуби не боліли рекомендую сходити до найкращого лікаря ортодонта, записатись до якого Ви можете на цьому сайті https://dankov.com.ua/

Отже, Ви прийшли на консультацію. На що слід звернути увагу при бесіді з доктором? Добрий доктор

пояснює суть проблеми логічно, послідовно, зрозуміло.
пропонує шляхи й методи вирішення Вашої проблеми.
чітко відповідає на питання, що цікавлять Вас.
не надає психологічного тиску, обґрунтовуючи необхідність лікування.
пропонує найбільш прогресивні методики ортодонтичного лікування, якісні і надійні брекет-системи відомих світових виробників, сучасні функціональні апарати.
відкрито говорить не тільки про достоїнства, але і про недоліки пропонованих варіантів лікування.
показує на консультації фотографії своїх пацієнтів до і після лікування з хорошими результатами.
розмовляє з Вами ввічливо і коректно.
Слід врахувати, що не буває Лікаря, хорошого для всіх. Хороший лікар для Вас – це не тільки той, хто виконає ортодонтичне лікування якісно, але і той, який Вам сподобався як людина. Ортодонтичне лікування – процес тривалий, і від того, наскільки комфортними будуть відносини лікаря і пацієнта, залежить результат лікування. Якщо у вас з’явилося відчуття довіри до лікаря, і Ви готові йти за гарною посмішкою разом з ним, значить це – правильний вибір.