Як вибрати найкращу дитячу стоматологію

Запитайте у будь-яких батьків, і вони підтвердять вам: немає нічого більш зворушливого, ніж щаслива посмішка малюка. Бебі-стоматологія в клініці, заснована на глибоких знаннях в області дитячої стоматології, допоможе не тільки зберегти здорові зуби дитини, але і підготувати малюка до того, що похід до стоматолога може бути веселим. Турбота і здоров’я малюка повинна йти в ногу з планами на майбутнє. Дитина вбирає інформацію, як губка. Хочемо порекомендувати вибрати Дитяча стоматологія Київ

Сучасна дитяча стоматологія-самостійний напрямок стомотології, так як лікування зубів у дітей відрізняється від аналогічних процедур у дорослих. Це стосується не тільки психологічних особливостей лікування. Дитині потрібно пояснити, чому потрібні саме ці процедури, а також специфіку будови молочних зубовзубов у дітей відрізняється від аналогічних процедур у дорослих.

Особливості лікування дитячих зубів
Деякі батьки припускають, що за станом молочних зубів не варто стежити особливо уважно, тому що їх змінять корінні зуби. Це помилка, лікувати молочні зуби потрібно обов’язково, в т.ч. і з першого погляду незначний карієс.

У дітей виникають практично аналогічні захворювання ротової порожнини, що і у дорослих — відновлювати доводиться як молочні, так і постійні зуби. Нерідкі випадки і хірургічних втручань, коли консервативними методами обійтися неможливо. Щоб знизити ймовірність виникнення ускладнень, слід з ранніх років привчати дитину до регулярних візитів до лікаря. Щоб у дитини не виникали негативні враження при відвідуванні стоматолога, а лікування було якісним і безпечним, слід уважно вибирати клініку.

Якщо розглядати найбільш часто зустрічаються проблеми з дитячими зубами, то можна виділити:

Карієс

Патологічний процес, який особливо швидко розвивається на ослабленій, тонкої емалі (зокрема, на молочних зубах). Своєчасне лікування карієсу допомагає запобігти розширення ураженої ділянки. При відсутності лікування можуть виникнути серйозні ускладнення.

У дитячій стоматології карієс успішно лікується, причому для дитини підбираються індивідуальні програми. Вони можуть включати ремінералізацію (емаль додатково збагачується необхідними сполуками), препарування, а також ряд інших щадних способів, наприклад, депофорез і озонотерапію.

Обов’язковою вважається анестезія, яка підбирається окремо для кожної дитини. Вона може бути місцевою, в такому випадку наноситься спеціальний гель, або ін’єкційної. Обладнання застосовується по можливості короткочасно, техніка виключає травмування, має певні конструктивні особливості для зниження шуму і вібрацій;

Пульпіт

У дітей також зустрічається пульпіт, найбільш часто він виникає при рідкісному відвідуванні стоматологічних клінік. Пульпіт може розвинутися швидко, і причина не тільки в карієсі, але і в ослабленні імунної системи, в специфіці розвитку молочних зубів. Іноді пульпіт протікає без симптомів. Більш того, дітям складно визначити, де саме виникає біль, тому діагностувати і вилікувати пульпіт може тільки дитячий стоматолог.

Для лікування пульпіту у маленьких пацієнтів існують свої методики, їх вибирають в залежності від стану пульпи, причини її виникнення. До анестезії, матеріалів і до застосовуваних медичних методів пред’являються особливо високі вимоги. При професійному підході для малюка лікування пульпіту проходить безпечно і з мінімальним дискомфортом;

Видалення зуба

Дитяча стоматологія і видалення зубів тісно взаємопов’язані, тому що дітям нерідко доводиться позбавлятися від зубів. Залежно від ситуації може знадобитися загальна анестезія — вона практикується при складних хірургічних втручаннях, невеликому віці дитини і в деяких інших випадках.

Для цього проводяться спеціальні дослідження, з’ясовується, чи необхідний загальний наркоз. Найбільш часто видалення зуба проходить під місцевим наркозом з підбором розчинів, безпечних для здоров’я малюка, і гарантують позитивний ефект.

Щоб від відвідування дитячого стоматолога залишалися тільки позитивні емоції, слід навчити дитину правильному догляду за зубами, профілактичним заходам, що включає регулярне відвідування дантиста. Не потрібно забувати і про вибір клініки, тому що досвід, професіоналізм і підхід до дитини багато в чому визначають його майбутнє ставлення до стоматологів.