Як вибрати кардіолога

Терапия патологій серцево-судинної системи залежить від виду захворювання, віку хворого, тяжкості процесу, наявності супутніх недуг. Консультація кардіолога дозволяє скласти індивідуальну схему лікування. У ході терапії успішно застосовуються такі фізичні фактори, як електромагнітні поля, газові «ванни», вплив радоном та інше. Завдяки цим методам лікування поліпшується загальний стан організму, нормалізується кровообіг. Хочу порекомендувати вибрати кардіолога на сайті http://koronamed.com/kardiolog

Пацієнт позбавляється від таких негативних проявів, як:

хронічна втомлюваність;
головний біль;
непритомність;
набряки на нижніх кінцівках;
збої ритму;
підвищений тиск;
кашель і задишка.
Деякі патології серцево-судинної системи мають тенденцію до повільного розвитку і непомітного ураження організму. Тому виявлення захворювань можливо тільки після повного обстеження пацієнта. Використовувані способи лікування повинні включати активізацію природних факторів організму і мінімізацію лікарських препаратів.

Методи лікування
1/7
Що лікує кардіолог?
Якщо ви відчуваєте болі, що віддають в груди, плече, прискорений або уповільнений пульс, то вам потрібно звернутися до фахівця. Консультація кардіолога дозволяє провести діагностику і скласти схему лікування патологій серцево-судинної системи, а також коронарних судин. Оскільки деякі недуги розвиваються повільно, то часті головні болі і запаморочення, особливо після сорока років, вимагають негайного обстеження. Лікарі, що спеціалізуються на терапії патологій серцево-судинної системи, лікують:

вроджені і набуті вади;
недостатність нагнітальної функції;
порушення ритму;
кардіоміопатію;
ІХС;
інфаркт та передінфарктний стан;
стенокардію.
Прийом до кардіолога включає в себе не тільки огляд пацієнта, але і розмову з ним. Фахівець повинен зібрати повний анамнез хворого і поставити попередній діагноз. Перед тим, як призначити лікування спеціаліст зобов’язаний направити пацієнта на додаткове обстеження. Залежно від симптомів і скарг хворого кардіологами призначаються наступні методи діагностики:

аналізи крові та сечі;

флюроограмма;
ЕКГ;
Ехокг;
коронарографія;
УЗД судин серця;
добове спостереження тиску.
Фахівцю важливо знати, як далеко зайшов процес і його динаміку. За результатами обстеження кардіолог зобов’язаний строго індивідуально для конкретного пацієнта скласти ефективну схему лікування. Вона повинна сприяти прискоренню процесу одужання і зняття неприємних симптомів захворювання.