Як вибрати імплант

Как выбрать имплант

Всі імплантати зроблені з титану. Принаймні ті, які випускаються легально. У більшості пристроїв є біологічна напилення, щоб кісткова тканина краще проростала в структуру імплантанта. Сам імплант прижитися не може, тому що він металевий, з нього нічого не може вирости. Коли ми говоримо про приживленні, мається на увазі, що кісткові клітини вростають в різьбу, щільно вростають в титан.

Також хочемо вам порекомендувати якісний https://lukashuk.com.ua/services/implantat-zubov/ та по доступній ціні
Я б сказав, що все, що зараз є на легальному ринку досить надійно. Після того, як імплант прижився видалити його можна тільки спеціальною фрезою, разом з кістковими клітинами. На щастя, добре поставлений імплант видаляти не доведеться. Коли говорять про термін служби протеза мається на увазі його верхня частина – коронка. Вважається, що її повинно вистачити як мінімум на десять — п’ятнадцять років. Внутрішня частина виготовлена і поставлена правильно, повинна залишатися назавжди.
Ось тут і виникає важливе медичний нюанс. Важливо, щоб при зміні коронки, на ринку були вироби, які підходять по різьбі до вашого імпланти. Тому я рекомендую вибирати великі, стійко працюють компанії, які багато років знаходяться на ринку. Безумовним лідером тут є Нобиль – вона на ринку вже більше ста років. Спочатку ця компанія виробляла просто медичні товари, потім більше пішла в стоматологію. Вони теж досить давно на ринку. До того ж не стоять на місці, постійно розвиваються, щось винаходять.

Дешева стоматологія, про яку я говорив раніше, часто може бути пов’язана саме з такими замінниками. Іноді я чую від колег «ми теж возимо імпланти з Кореї, але дешевше». Я показав цей дешевший каталог представнику компанії Dentium, на що він сказав: «ми такої моделі взагалі не виробляємо». Я не впевнений, що до нас ці підробки з Кореї надходять. Швидше за все, якась китайська імітація.

Найпростіший вихід тут – брати товар безпосередньо від виробника та його офіційних дилерів. Що, природно, буде підтверджуватися відповідними документами. Але з іншого боку можуть бути і так звані «сірі партії». Це справжній стоматолог , який якимось чином зуміли завести повз митниці. Він дешевше, тому що пройшов повз мит. Але і документів на нього, природно, немає.