Як вибрати і купити насіння самоцвітів конопель?

Перш ніж купувати насіння марихуани для посадки, потрібно добре вивчити їх існуючі відмінності, які в подальшому будуть грати ключову роль під час росту і дозрівання. Також хочемо порекомендувати купить семена конопли на сайті по найкращій ціні .

Певні показники вибору насіння
Насіння канабісу діляться на типи:

Фотоперіодні сорти-період їх зростання середній, становить від 3 до 5 місяців. Рослини у висоту досягають до 4 метрів. Вони більш вибагливі в культивації, не настільки стійкі до хвороб і шкідників. Популярні завдяки великій врожайності і можливості за рахунок більш тривалого періоду зростання виправити помилки у вирощуванні.

Автоцветущіе насіння – це рослини, які мають автоцветущіе гени (рудералиса). Насіння конопель цього типу швидко зріють. Період цвітіння починається автоматично після вегетативного періоду (через 2-3 тижні), зріють швидко протягом 2,5 місяців після посадки. Висота рослин в основному не більше 50 см. вони не настільки вибагливі в догляді.

Тип насіння марихуани:

Регулярні насіння-з них можна виростити як чоловічі, так і жіночі рослини. Для плодоноса потрібно брати тільки жіночі культури. В одному боксі ростити жіночі та чоловічі рослини не можна, так як є ризик того, що чоловічі запилять жіночі, і тоді знизиться ТГК, якість врожаю.

Фемінізовані насіння марихуани — це тільки жіночі рослини. Таке насіння штучно виведені селекціонерами, вони трохи дорожче інших, так як дають хороші врожаї.

Насіння конопель і генетика
Генетики займаються розведенням самих різнопланових сортів канабісу. Є чисті генетичні рослини і гібриди.

Індика насіння марихуани-рослини невеликі, але з тривалим терміном цвітіння. Рослини стійкі до стресів. Ефект розслабляючий, в результаті якого, насіння часто застосовують в медицині.

Насіння сатіва-тривалий час цвітіння. Рослини вимогливі у догляді, не стійкі до стресів. Ефект стимулюючий, підбадьорливий. Рослини цього типу використовуються в медицині для лікування депресій.

Також є насіння конопель, які не мають ефекту, їх рівень ТГК низький, до них відносяться насіння рудераліса. Їх застосовують для кросу з сортами сатіви і індики, так виходять Автоквітучі насіння конопель.

Перед покупкою насіння потрібно звернути свою увагу на деякі моменти:

  • Період цвітіння. Виробники постійно вказують період росту рослини. Для посадки в аутдорі краще вибирати Автоквітучі насіння.
  • Запах рослин. Для вирощування в аутдорі потрібно обов’язково звернути увагу на запах, щоб він не приносив вам і сусіда дискомфорт під час росту рослини. Можна вирішити це питання, встановивши в приміщенні, де ростуть рослини, систему вентиляції.
  • Розмір рослин. Він відіграє велику роль при посадці в індорі. Важливо, щоб рослина помістилося в гроубокс і не приносило шкоди його сусідам. Якщо ви новачок, щоб перестрахуватися, візьміть насіння індики, у якій рослини низькорослі.
  • Умови для вирощування. Під час продажу насіння виробники описують, який тип навколишнього середовища підходить насінню. Це може бути, як Індор, так і аутдор. Для отримання хорошого результату потрібно дотримуватися рекомендацій.