Як вибрати гироскутер стаття

Как выбрать гироскутер статья
Зараз такий новомодний девайс, як гироскутер для багатьох став буденністю. Побачити ці мобільні засоби пересування можна де завгодно: у парках, на вулицях і навіть у великих торгових центрах. Особливою популярністю вони користуються у молоді. Але, нерідко і дорослі люди не проти прокотитися з вітерцем на такому «агрегаті». Тим більше, що керувати ним досить просто: достатньо переміщувати центр ваги в конкретному напрямку і гироскутер буде набирати швидкість, повертати вправо, вліво або гальмувати.
Також хочемо вам порекомендувати огромный выбор товаров
дюймів – так званий «позашляховик». Це самий великий клас, який характеризується підвищеною прохідністю з-за високого розташування платформи. Тут застосовуються надувні шини, що робить поїздки навіть по нерівній поверхні комфортними. Також цей фактор впливає і на зносостійкість апарату, істотно підвищуючи її. Комплектуються такі моделі потужними двигунами, що дозволяють розвивати швидкість до 25 км/ч. Збільшена дальність ходу, особливо в тому випадку, якщо виробник встановлює дві батареї. Головним же недоліком таких гироскутеров є їх вага. Не кожен зможе довго носити 14 кг.
Вибираючи засіб пересування для дитини, перевагу краще віддавати малопотужним моделями з діаметром коліс 4,5-5,5 дюймів. Зазвичай вони укомплектовані двигунами по 250 Вт і батареєю на 2200 А/год. Це дозволяє гироскутерам розвивати швидкість до 8 км/м і мати запас ходу до 10 км. Такі характеристики позначилися і на невеликій вазі в 4-5 кг (дитина без сторонньої допомоги може сам переносити такий пристрій). Також невисока швидкість позначається і на безпеці використання гироскутеров. Єдиним обмеженням є нерівна поверхня. З-за низької посадки такі системи не можуть долати вибоїни, купини та інші перешкоди.
В цьому випадку вибір варто здійснювати серед моделей з діаметром коліс 6,5-10 дюймів. Зазвичай вони комплектуються потужними двигунами до 1200 Вт (по 600 на кожне колесо). Це дає можливість розганятися до 25 км/ч. Для збільшення прохідності і підвищення комфорту моделі 8-10 дюймів комплектуються надувними шинами. Максимальний вантаж, вага зазвичай досягає 120 кг.
Діапазон ємності акумуляторних батарей в сучасних гироскутерах досить широкий. Починається він від 2200 А/г (дитячі моделі) і досягає 4500 А\u0447 (дорослі моделі). У більш дешевих апаратах встановлюються китайські акумулятори, термін служби яких не завжди великий. А якщо ви хочете займатися тривалими поїздками, то краще вибирати пристрої з батареями Samsung або LG. Вони можуть забезпечити дальність ходу до 20 і більше км. Вартість таких гироскутеров істотно вище, але і комфорт від них ви отримаєте більше.