Як вибрати Ендоскопічне обладнання

Как выбрать Эндоскопическое оборудование
Технології NBI і Dual Focus допомагають скоротити необхідність у проведенні біопсії вогнищ ураження. NBI підвищує якість та економічну ефективність динамічного спостереження за стравоходом Барретта.
Також хочемо вам порекомендувати Эндоскопическое оборудование
Зменшує час інтубації сліпої кишки і покращує показники оцінки вираженості болю у пацієнтів.
Вище рентабельність з підвищенням якості. Час проходження до сліпої кишки можна зменшити на 20 %.
Скорочує рівень седації та показники оцінки вираженості болю у пацієнтів. RIT і ScopeGuide допомагають скоротити застосування седативних препаратів, підвищуючи при цьому рівень комфорту пацієнтів. Переваги EVIS EXERA III були підтверджені в ході численних досліджень. Дізнатися більше або завантажити огляд переваг з клінічної та економічної точки зору.
Ваше повідомлення не може бути надіслано. Ви забули заповнити обов’язкове поле або вказали невірний параметр.
Узкоспектральная візуалізація (NBI) — це технологія підвищення якості оптичного зображення. Технологія заснована на використанні пройшов через світлофільтр світла, спектр поглинання якого відповідає гемоглобіну крові, що підвищує контрастність і покращує візуалізацію судинного малюнку слизової оболонки, забезпечуючи точність діагностики змін в тканині. Поєднуючи в собі більш яскравий джерело світла, більш чутливу ПЗС — матрицю і функцію придушення шуму на тривимірних зображень, система в цілому забезпечує до двох разів більшу відстань огляду порівняно з EVIS EXERA II, що дає користувачеві велику гнучкість і прискорює проведення ендоскопічного обстеження.
Підвищує ефективність виявлення патологічно змінених тканин і полегшує виконання нових процедур.
Більше впевненості у діагнозі при оптичній діагностиці.
Такий новий рівень візуалізації являє собою корисний інструмент для використання під час колоноскопії, який дає лікареві можливість запобігти формування петель і усувати ці петлі по мірі їх утворення.
Менше дискомфорту і болю для пацієнта. Вище безпеку для пацієнта і частота інтубації сліпої кишки. В інших країнах можуть використовуватися інші затверджені позначення, реєстраційні дані та оформлення продукції. Жителі будь-яких інших країн можуть відвідати міжнародну версію веб — сайту компанииwww. com або веб — сайт компанії для конкретної країни, щоб отримати інформацію про наявність продукції в країні проживання та найактуальніші відомості про реєстрацію та затвердженої маркуванні продукції.