Як правильно вибрати ювелірні вироби.

Як правильно вибрати ювелірні вироби.
Вибір дорогоцінного подарунку — крок відповідальний. На моїх очах буквально в обморок впала дама, коли дізналася, що замість дорогоцінного каменя їй всунули підробку. І ціна була неабиякою. Марно викинуті гроші, виклик «швидкої». Ювелірні прикраси — сімейна реліквія. Не станете ж ви передавати у спадок онукам третьосортну фальшивку. Мій основний рада — вивчіть бирку. Це паспорт виробу, і, якщо він вірно оформлений, дані будуть вичерпними. Ви дізнаєтеся вид металу, його пробу, вагу, зрозумієте, який перед вами камінь — його походження, колір, вагу, інші важливі характеристики. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі Кольца swarovski.
Покупець має право вимагати сертифікат на прикрасу, а також гарантійний талон. Безумовно, написи типу «Зроблено в Гонконзі» або «Зроблено в Таїланді» повинні насторожувати. Правда, закордонні виробники найчастіше вішають ярлик неіснуючих підприємств. Тут вам допоможе Інтернет — заводів-примар ви там точно не знайдете. Про якості мови не може бути взагалі. Замість золота — сплави з мінімальним його змістом та на додачу фарбоване скло.
Саме тому найменування, як правило, у скороченій формі. Такий камінь випадає буквально в перший тиждень носіння. Без цього віз з місця не зрушиться. Якісь кроки вже робляться: акцизна митниця разом з пробірної інспекцією вилучають контрафактні товари, незабаром всі імпортні вироби повинні будуть клеймиться в одному місці — але це крапля в морі. Врятувати може тільки контроль з боку держави. АТ «Аргументи і Факти» Генеральний директор Руслан Новіков.