Як підвищити потенцію

2-9-2020

По-перше, якщо ви за родом своєї професійної діяльності довго сидите, то це є фактором, що знижує потенцію. Тому необхідно часто вставати, розминатися і ходити, щоб кров вільно циркулювала і не застоювалася. З цієї ж причини уникайте тісної нижньої білизни. Носіть зручне і не сковує рухів білизна. Також хочемо порекомендувати почитати про підвищення потенції на сайті https://viagra.best/

По-друге, займайтеся фізичною культурою і спортом. Під час занять фізичними вправами, будь то біг, плавання, спортивні ігри, вправи на тренажерах, серце посилено перекачує кров, всі м’язи отримують необхідне навантаження, кров приливає до всіх органів і тканин. До того ж після фізичних вправ чоловік переживає не тільки емоційний підйом, але і відчуває бажання.

По-четверте, правильно харчуйтеся. Жирна їжа сприяє виникненню відчуття тяжкості, апатії, байдужості. Їжте легку їжу, багату білком-варену курку і індичку, морепродукти, рибу. Смажену картоплю замініть тушкованими овочами відмовтеся від майонезу. Їжте менше солодкого. Відмовтеся від алкоголю. Слідкуйте, щоб у вашому раціоні було достатньо вітамінів і мінеральних речовин, відсутність яких також може згубно позначитися на потенції.