Видеонаблюдение

7-23-2017

Ми продаємо рішення у галузі технічних засобів безпеки будь-якої складності.

У нас великий досвід і потужний потенціал. Нам найбільше подобається вирішувати складні завдання, що потребують інженерного підходу та глибоких знань. У нас найкраще видеонаблюдение. Працюючи з нами, ви можете бути впевнені, що вам, з одного боку, не продадуть чергову новомодну іграшку, вся вартість якої буде «модності», але й, з іншого боку, будете гарантовано захищені від того, що зроблене для вас рішення стане морально застарілим через рік після його здачі.

Для багатьох людей системи безпеки — це щось складне. Іноді це дійсно так. Ми постараємося полегшити ваше життя, перетворимо складне на просте. Отримати докладні відповіді на питання, що стосуються: комплектації, технічних характеристик, первинної настройки і функціонування більшої частини спектру пропонованої компанією ТОВ «Світ СР» обладнання ви можете у нашого спеціаліста технічного відділу Олексія Кульгавцева, зв’язавшись з ним по тел.: +7 (495) 669-83-60, моб.: +7 (926) 248-44-79 або відправивши своє запитання на пошту: [email protected]
Крім того, цікаву для Вас інформацію технічного плану, за окремими видами обладнання Ви можете отримати непостредственно від менеджерів компанії ТОВ «Світ СР», зв’язавшись з ними за телефонами, вказаними в розділі Контакти.

У тому випадку, якщо фахівці нашої компанії з тієї чи іншої причини не володіють достатніми відомостями, що цікавлять Вас, Вам буде надана необхідна інформація, про там як зв’язатися з технічною підтримкою виробника того чи іншого обладнання, де ви точно зможете отримати відповіді на свої запитання.