Услуги стоматологии

4-3-2017

Без названия (56)

«Парацельс» — багатопрофільна приватна клініка для всієї родини, яка працює в Краснодарі з 2004 року. Дорослі і діти отримують тут професійну стоматологічну допомогу і консультації лікарів загальної терапії. Фахівці клініки «Парацельс» — доктора стоматології і лікарі з багаторічним досвідомпропонують комплексну турботу про здоров’я пацієнтів від профілактики захворювань порожнини рота до повної діагностики організму. Детальніше

услуги стоматологии

З моменту заснування клініки її головним напрямком стало надання стоматологічної допомоги. До наших фахівців звертаються за всіма видами профільних послуг в галузі стоматології, в тому числі:

1. Виправлення прикусу. Рівні і правильно розташовані зубице не тільки естетичний зовнішній вигляд, але і здоров’я порожнини рота. Наші лікаріортодонти виправляють прикус пацієнтів будьякого віку.

2. Протезування. Реконструкція красивої посмішкиодна з найпопулярніших послуг платних стоматологий в Краснодарі. Фахівці «Парацельса» використовують для протезування матеріал, який зовні не відрізняється від зубної емалі.

3. Імплантація. Проблеми з відсутністю одного або більше зубів пропонуємо вирішити за допомогою сучасних імплантатів. У клініці використовується кілька систем імплантації, тому у наших клієнтів є вибір: встановити імплантати середньої цінової категорії або преміумкласу.

4. Комфортне видалення зубів. Трапляється, що зруйновані зуби не виходить відновити жодним з методів. У цьому випадку ми можемо запропонувати видалення зуба з знеболенням без уколів.

5. Відбілювання зубів. Приємний білосніжний колір посмішки надає впевненість і викликає захват у навколишніх. Для досягнення такого ефекту пропонуємо професійну чистку і відбілювання зубів.