Uniflex

Без названия (11)

197240 років томудипломований інженер Peter Schrock зібрав перший гідравлічний прес на задньому дворі свого будинку. Компанія Uniflex Hydraulik GmbH під його початком швидко стала світовим лідером серед виробників обладнання для складання готових рукавів високого тиску.
Компанію заснував Peter Schrock, з головним офісом в Німеччині
перетворення одиночної компанії в Gmb
участь в першій виставці в Ганновері
переїзд виробництва і офісу в нові приміщення

uniflex H18HM 18на початку 70х був розроблений прес з максимально можливим діаметром обтиску до DN40 в кінці 70х UNIFLEX закінчив розробку верстатів серії HM18. До цього моменту система управління верстатом могла працювати в трьох режимах.

Uniflex H18.5HM 18.5на початку 80х був створений верстат HM18.5, що дозволяє виробляти обтиск з трьох строни одновремено.

Uniflex H20В середині 80х був розроблений перший повністю автоматизований стенд для випробувань рукавів HM 20 із запатентованою системою фіксації рукава. До початку 90х до стендів стало можливо підключати додатково PE 20, що дозволяє протоколювати і расспечативать результати випробувань.

Відповідно до міжнародного вимогами по виготовленню рукавів DIN 20066 була розроблена система PTS 52 для нанесення написів в процесі обтиску. Змінні сталеві літери встановлюються в спеціальну порожнину кулачка; даний спосіб маркування дозволяє обжимати і наносити маркування на з’єднання за одну операцію.