Ультразвуковой толщиномер

Без названия (29)

Високоточний ультразвуковой толщиномер, не має аналогів в Росії, універсальний ультразвуковий товщиномір з високою достовірністю контролю. Наявність А -скана виключає такі типові помилки при вимірюванні товщини за допомогою УЗК, як подвоєння показань, а В-скан дозволяє спостерігати профіль дна виробу. Товщиномір реалізує різні можливості контролю товщини — високоточне вимірювання часу по переходу через «нуль», вимірювання часу між сигналами «луна-луна», вимірювання товщини металу під покриттями, ЕММІ контроль та ін.
Наявність вбудованих контурів узгодження, регульованої частоти і форми імпульсу збудження і трьох ступенів електричного демпфування дозволяє використовувати з товщиноміром УДТ-40 будь ультразвукові перетворювачі з частотами від 0,5 до 15 МГц, як комбінованих, так і роздільно-суміщеного (роздільного) типу.
Сертифікат Держстандарту Росії RU.C.27.003.A №43062, ультразвуковий товщиномір зареєстрований в Державному реєстрі засобів вимірювань під №31416-11 і допущений до застосування в Російській Федерації.Olympus є лідером у виробництві ультразвукових толщиномеров для проведення точних вимірювань практично всіх матеріалів. Товщиноміри Olympus відрізняються широким набором вдосконалених функцій і робочих характеристик, що дозволяють здійснювати високоточний якісний контроль. За допомогою ультразвукових толщиномеров можна вимірювати товщину таких матеріалів, як: пластмаса, метал, металеві композити, гума та матеріали, покриті зсередини шаром корозії.