Українських курорт санаторій Поділля

Украинских курорт санаторий Подолье

Санаторій Поділля це хороший санаторій розташований у місті Хмільник, біля санаторію дуже добре розвинена інфраструктура. Санаторій розташований у прекрасному хвойному парковому масиві де можна відпочити на обладнаних місцях відпочинку.
Додатково стягується Туристичний збір у розмірі 1% від вартості проживання. Збір сплачується гостем при поселенні. Також хочемо вам порекомендувати https://www.radon.com.ua/ru/

Розміщення в санаторії Двомісний номер з частковими зручностями, загальна площа номера 15 квадратних метра. У даних номерах є два односпальні ліжка, набір меблів. Цей номер знаходиться на мансардному поверсі готелю. Душ і санвузол розташований на поверсі. Двомісний стандартний номер це номери з усіма зручностями, загальна площа номера 17 квадратних метра. У даних номерах є два односпальні ліжка, телебачення, стандартний набір меблів. У номерах даного типу суміщена ванна кімната з санвузлом, умивальник і дзеркало, фен. Є можливість розміщення на додатк. Одне — двомісний покращений номер це номери з усіма зручностями, загальна площа номера 25 квадратних метра. У даних номерах є одне двоспальне ліжко або два односпальні ліжка, телебачення, холодильник, стандартний набір меблів.

У номерах даного типу зроблений ремонт, а суміщена ванна кімната з санвузлом, умивальник і дзеркало, фен. Є можливість розміщення на додатк. Одне — двомісний двокімнатний покращений номер це номери з усіма зручностями, загальна площа номера 30 квадратних метра. У даних номерах є одне двоспальне ліжко або два односпальні ліжка, розкладний диван, телебачення, телефон, холодильник, стандартний набір меблів, електричний чайник, набір посади. У номерах даного типу зроблений відмінний ремонт, а суміщена ванна кімната з санвузлом, умивальник і дзеркало, фен. Є можливість розміщення на додатк. Тим хто любить почитати працює бібліотека.
Консультації по підбору туру і наявність місць по даному телефону НЕ ВИРОБЛЯЮТЬСЯ.
При використанні матеріалів сайту посилання на сторінку з матеріалом обов’язкове.