Удаление зуба

Без названия

удаление зуба — ймовірно, найбільш радикальний прийом в стоматологічній галузі. Сьогодні в стоматології основною метою вважається збереження зубів по максимуму, тому видалення зуба призначають лише тоді, коли пошкоджений зуб не можна вилікувати іншими способами і це може зашкодити вашому здоров’ю.
На всіх стадіях лікування доктора наших клінік ретельно стежать за здоров’ям кожного з пацієнтів і розробляють план лікування для кожного випадку індивідуально. Також ми забезпечимо післяопераційний догляд, щоб запобігти ускладнення і гарантувати безпеку вашого здоров’я.
ВИДАЛЕННЯ ЗУБА
Ми виконуємо видалення зубів самої різного ступеня складності, в тому числі видалення зубів мудрості. Сфера хірургічної стоматології включає в себе також цілий комплекс заходів для лікування запальних процесів, пухлин порожнини рота, а також підготовчі процедури для впровадження імплантатів, лікування різних захворювань слинних залоз.
Як відомо, хірургічні операції проводять у тому випадку, коли звичайне лікування безсиле. Видалення зуба не завжди необхідність, у більшості ситуацій достатнім буває видалення тільки його пошкодженої частини. З метою профілактики та усунення всіляких захворювань співробітники мережі наших клінік виконують все можливе, щоб зберегти ваш зуб. І тільки якщо медицина безсила, то проводять саме видалення.
Показання до видалення зубів стоматологи умовно ділять на 2 групи: планові, за невідкладними показаннями.