Толщиномер покрытия аренду

7-9-2017

Якщо ви плануєте покупку уживаного автомобіля, незамінним помічником стане товщиномір. Цей нехитрий прилад допоможе не бути обдуреним, так як за лічені секунди визначає товщину лакофарбового покриття. Ми пропонуемо толщиномер покрытия аренду. Потрібно просто піднести вимірювальний апарат до перевіряється ділянці, і на дисплеї відобразиться товщина покриття. Такий спосіб стане в нагоді і при купівлі нового авто, адже іноді транспорт коштує в салоні, вже побувавши в ремонті після невдалої перевезення.
Необхідний товщиномір і тим, хто займається ремонтом і фарбуванням автомобілів. За допомогою цього пристрою можна перевірити до мікрон, наскільки акуратно знятий шар лаку. Точний розрахунок висоти зовнішнього шару потрібен і в будівництві: він допомагає визначити товщину покриття металевих конструкцій, щоб визначити його протипожежні та антикорозійні властивості. Портативний товщиномір гальванічних покриттів ТП-1 є високоточним вимірювальним приладом оперативного неруйнівного контролю.
Товщиномір покриттів призначений для контролю:
Товщини різних багатошарових захисних покриттів на різних сплавах і металах;
Товщини лакофарбових та інших діелектричних – радіопоглинаючих, містичних, тефлонові, пластикових, анодноокисных, гальванічних покриттів на сталях;
Товщини гальванічних і лакофарбових покриттів на неферомагнітних сплавах і кольорових металах;
Товщини бітумних покриттів;
Вимірювання точки роси, температури і вологості;
Вимірювання глибини пазів і шорсткостей на поверхні об’єкта