Тissot

Годинну марку tissot створив Шарль Фелісьєн Тіссо з сином Шарль Емілем в 1853 році в містечку Ле Локль (Швейцарія). З першого дня бренд Тіссо зарекомендував себе як інноваційний та високоякісний виробник годинників.

Після переїзду до Москви (1858год) Тіссо стає офіційним постачальником годин Імператорського двору Росії, а згодом і російської армії.

Перші наручний годинник Tissot випускає в 1916 році. У 1930 році Тіссо випускає перші в історії антимагнітний годинник, які в подальшому стають за основу всього годинникового виробництва. Також Тіссо є «батьком» перше в світі годин з сенсорним дисплеєм.

У 1971 році годинна марка Tissot випускає перші в світі пластиковий годинник з прозорим корпусом, перші в світі наручний годинник з граніту (1985 рік), годинник з перламутру (1987 рік), годинник з дерева (1988 рік).

Годинна марка Tissot – офіційний хронометрист чемпіонатів світу з гонок NASCAR, мотокросу MotoGP, а також багатьох інших світових велогонок, мотогонок, фехтування і хокею.

Наручний годинник Tissot носили Нельсон Мандела, Елвіс Преслі і Грейс Келлі. Також годинник Тіссо носили герої фільмів «Лара Крофт Розкрадачка гробниць: Колиска життя» і «Містер і місіс Сміт».