Тестоделитель-округлитель

5-5-2017

small_shop_group_image659

Тістоділитель – це пристрій для ділення тіста на рівні за обсягом і вагою заготовки при виробництві кондитерських виробів, хліба та інших хлібобулочних виробів. Пристрій і функціональність тістоділителя залежить від їх призначення і параметрів тесту. Найбільш функціональними тестоделителями є тестоделитель-округлитель, які не тільки розділяють тісто, але і округляють його.Параметрами розподілу можуть бути вага або об’єм тіста, а також конфігурація преса або параметри ріжучої ножів.

У нас Ви можете придбати якісні тістодільники декількох видів:

Вакуумні тістодільники працюють за принципом всмоктування і дбайливо ділять тісто за рахунок роботи поршнів. Вакуумні тестоделительные машини відрізняються високою точністю і дбайливим ставленням до тесту. Тісто не змінює густини і цілісності структури.
Гідравлічні дільники тесту найчастіше застосовуються при малих обсягах виробництва. Поділ тіста відбувається під впливу преса, який формує заготовки. Саме гідравлічні тестоделительные машини прийнято називати ручними тестоделителями, оскільки вони управляються вручну.
Автоматичні дільники тесту найчастіше мають функцію округлення. Тісто заданого розміру кладеться на формувальну пластину, яку поміщають всередину машини, де відбуваються процеси поділу і округлення.