study english

Без названия (34)

Англійська в Нью-Йорку
Мова Шкільний дзвінок (study english), це школа англійської мови в Нью-Йорку, яка пропонує англійську як другу Мову (ESL) курси в США для всіх бажаючих вивчати англійську за кордоном. В нашій мовній школі в Нью-Йорку надає якісну і доступну освіту протягом 15 років. Тисячі наших студентів успішно вступили в американські коледжі та університети для продовження навчання за кордоном. Наші випускники успішно використовувати американський англійська мова навички, отримані в мовній школі в повсякденному житті і професійній діяльності, як в США, так і за кордоном. Студенти мовної школи Bell мають унікальну можливість жити і вчитися за кордон, в Нью-Йорку, неофіційній столиці світу, і «відкусити» з великої Англійську в мовній школі в Нью-Йорку.

Наша школа авторизовані федеральним законодавством США для отримання неімміграційної F-1 студентів та видачі форми I-20.
Вивчення англійської мови за кордоном в Нью-Йорку

Сьогодні в століття Всесвітньої глобалізації та активного розвитку міжнародних відносин, які навчаються в США стають все більш поширеними. Все, що вам потрібно, це просто загадати бажання, оскільки в даний час існує багато можливостей для вивчення англійської мови за кордоном.
Навчання в Bell мовні школи-це прекрасна можливість практикувати і покращувати свій англійський знання мови з американськими викладачами-носіями мови, проживання в найбільшому мегаполісі світу, досвіду професійного і ділового спілкування з носіями мови, познайомитися з новими людьми і завести нових друзів з усього світу. Вивчення англійської мови в Нью-Йорку з мови Шкільний дзвоник — це не просто курси англійської мови, це безцінний життєвий досвід і нові перспективи у вашій кар’єрі.