images (8)

Ціни на дизельне паливо
На сьогоднішній день дизпаливо можна по праву вважати стратегічно важливим продуктом, від якого залежить якість життя людей в кожному регіоні країни. Компанія ТОВ «ГАЗПЕТРОЛЕУМ СЕРВІС» пропонує придбати якісну «солярку» в Москві і Московській області. Продаж дизельного палива з доставкою виробництва Московського, Рязанського і Уфімського НПЗ. Наша техніка дозволяє транспортувати нафтопродукти по бездоріжжю, що гарантує своєчасне прибуття бензовозу за вказаною вами адресою.

стоимость дизтопливо в москве проводиться з урахуванням наступних факторів:

Вартість нафти на світовому ринку. Сьогодні спостерігаються різкі стрибки цін на барель нафти, тому цінник на продукти нафтопереробки нестабільний.
Обсяг замовлення. Купуючи «дизель» оптом можна заощадити – НПЗ роблять пристойні знижки оптовим покупцям (при цьому чим більший літраж, тим вигідніше пропозицію).
Спосіб оплати. Найбільш вигідною є купівля за передоплатою. У цьому випадку клієнт сплачує товар за тарифами на день замовлення. Економічно вигідним є готівковий і безготівковий розрахунок в день отримання замовлення. Однак різкий стрибок бареля нафти на світовому ринку може позначитися на сумі. Також солярку можна придбати в розстрочку, але відстрочка платежів включить в себе відсоток товарного кредиту.
Марка дизельного палива (відповідність стандартам євро). У нас представлена продукція сучасного екостандарти – євро-5.
Спосіб одержання. Самовивіз обійдеться дешевше, за умови, що замовник володіє необхідним транспортом. Ð’ іншому випадку буде потрібно орендувати бензовоз. Тарифи перевезення залежать від моделі автомобіля, вантажопідйомності Ñ– прохідності техніки. Відзначимо, що ціна дизпалива в Москві нижче, ніж в невеликих населених пунктах МО. Розбіжність в тарифах пов’язано з необхідністю використання спецтехніки, здатної пройти по бездоріжжю. Бензовози з високою прохідністю укомплектовані потужними двигунами (з великою витратою бензину), а ТО Ñ– ремонт авто коштує в 3-5 разів дорожче звичайних машин.
Місцезнаходження об’єкта зливу. При транспортуванні рідини необхідно враховувати витрату палива, необхідного на перевезення.