Стоимость дизтопливо в москве

images (8)

Ціни на дизельне паливо
На сьогоднішній день дизпаливо можна по праву вважати стратегічно важливим продуктом, від якого залежить якість життя людей в кожному регіоні країни. Компанія ТОВ «ГАЗПЕТРОЛЕУМ СЕРВІС» пропонує придбати якісну «солярку» в Москві і Московській області. Продаж дизельного палива з доставкою виробництва Московського, Рязанського і Уфімського НПЗ. Наша техніка дозволяє транспортувати нафтопродукти по бездоріжжю, що гарантує своєчасне прибуття бензовозу за вказаною вами адресою.

стоимость дизтопливо в москве проводиться з урахуванням наступних факторів:

Вартість нафти на світовому ринку. Сьогодні спостерігаються різкі стрибки цін на барель нафти, тому цінник на продукти нафтопереробки нестабільний.
Обсяг замовлення. Купуючи «дизель» оптом можна заощадити – НПЗ роблять пристойні знижки оптовим покупцям (при цьому чим більший літраж, тим вигідніше пропозицію).
Спосіб оплати. Найбільш вигідною є купівля за передоплатою. У цьому випадку клієнт сплачує товар за тарифами на день замовлення. Економічно вигідним є готівковий і безготівковий розрахунок в день отримання замовлення. Однак різкий стрибок бареля нафти на світовому ринку може позначитися на сумі. Також солярку можна придбати в розстрочку, але відстрочка платежів включить в себе відсоток товарного кредиту.
Марка дизельного палива (відповідність стандартам євро). У нас представлена продукція сучасного екостандарти – євро-5.
Спосіб одержання. Самовивіз обійдеться дешевше, за умови, що замовник володіє необхідним транспортом. В іншому випадку буде потрібно орендувати бензовоз. Тарифи перевезення залежать від моделі автомобіля, вантажопідйомності і прохідності техніки. Відзначимо, що ціна дизпалива в Москві нижче, ніж в невеликих населених пунктах МО. Розбіжність в тарифах пов’язано з необхідністю використання спецтехніки, здатної пройти по бездоріжжю. Бензовози з високою прохідністю укомплектовані потужними двигунами (з великою витратою бензину), а ТО і ремонт авто коштує в 3-5 разів дорожче звичайних машин.
Місцезнаходження об’єкта зливу. При транспортуванні рідини необхідно враховувати витрату палива, необхідного на перевезення.