Що таке маркетплейс.

3-29-2018

Що таке маркетплейс.
Вже зовсім скоро шанси натрапити в Facebook на людину, яка намагається щось продати, сильно зростуть. При натисканні на цю іконку буде відкриватися список фотографій з речами, які хочуть продати люди приблизно в тому ж місці, де знаходиться користувач. Там же буде присутня функція пошуку з можливістю фільтрувати результати по місцю розташування, категорії і ціною. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі клик.
Facebook не здійснює оплату або доставку предметів в Marketplace». Це також означає, що за розміщення оголошень платити не доведеться — на відміну від eBay і інших платформ для купівлі та продажу предметів. Якщо врахувати, що у Facebook на сьогоднішній день вже понад 1,5 млрд користувачів, то можна сміливо припустити, що сайти на зразок eBay і Craigslist почнуть дивитися на соціальну мережу з особливим інтересом.
Новий сервіс поки можна використовувати лише через додатка Facebook для iOS і Android, проте в найближчі місяці він повинен стати доступний і в веб-версії соціальної мережі.