Що таке Ендодонтичне лікування зубів!!!!

0
97

Клініка пластичної хірургії та косметології, доктора Колоса. Ендодонтія — це розділ стоматології, який займається профілактикою та лікуванням захворювань пульпи, а також тканин, розташованих біля верхівок коренів. Ендодонтичне лікування вимагає від стоматолога високого професіоналізму і досвіду, оскільки просвіт кореневих каналів дуже вузький, крім того, може бути викривлений. Також хочемо вам порекомендувати http://kc-dent.com.ua/ru/

Для підвищення ефективності проведених маніпуляцій може бути застосований дентальний мікроскоп, який дозволить здійснювати візуальний контроль лікувального процесу під багаторазовим збільшенням. Лікування проводиться на німецькому обладнанні найвищої якості. Операційний мікроскоп німецької компанії «Karl Kaps» оснащений високоякісною оптикою, яка дозволяє контролювати лікарські маніпуляції на належному рівні, забезпечуючи безпеку втручання. Завдяки вбудованому світлодіоду створюється оптимальне освітлення.

До явних переваг обладнання слід віднести плавне зміна положення, змінну фокусування об’єктива і електромагнітну блокування. Для постановки точного діагнозу і планування лікування виконується рентгенографічне дослідження проблемного зуба. Всі маніпуляції проводяться під місцевою анестезією, тому безболісні. Для проведення ендодонтичного лікування виконується препарування тканин зуба для розкриття порожнини. На наступному етапі видаляється пульпа і вміст каналів. Тільки після промивання кореневих каналів антисептиком і ліквідації запалення стоматолог приступає до їх пломбування.

В якості підготовки всередину може поміщатися лікарський препарат для боротьби з інфекцією в оточуючих тканинах. Процедура проводиться під контролем рентгенографії, оскільки неякісне заповнення каналів пломбувальним матеріалом може призвести до утворення кісти. Далі відновлюється анатомічна форма і функціональність зуба методом нарощування. Згодом може бути встановлена коронка, оскільки без життєздатною пульпи зуба стає досить крихким.