Що таке дощоприймач

12-28-2018

Что такое дождеприемник
Дощоприймачі можуть встановлюватися один над іншим, що збільшує ефективність їх роботи. Конструкція володіє міцністю, витримує вагу легкового автомобіля. Тому досить вільно може застосовуватися при установці на ділянках заміських будинків. Комплектуючі, що поставляються компанією — виробником разом з дощоприймачами, дозволяють захистити систему зливової каналізації від засмічення і попадання крупного сміття.
Також хочемо вам порекомендувати http://npp-gp.ru/c64-chugunnie-dozhdepriemniki/t7-dozhdepriemnik-db.html
У сучасних проектах заміських будинків окремий розділ відводиться розробці системи відведення зливових і талих вод з території ділянки. Наявність на ділянці великої кількості дощової і талої води може призвести до заболочування грунту і підтоплення фундаменту житлового будинку. В результаті підвальні приміщення будівлі можуть покриватися цвіллю та грибком. Ймовірність розтріскування і просідання фундаменту будинку при цьому збільшується.
Основне завдання дощоприймача – збір і відведення великої кількості дощової води в спеціально відведені місця: зливні ями, поливні ємності, ставки тощо Дощоприймачі можуть бути окремими елементами загальної системи, а можуть служити основними пристроями для точкового водовідведення.
У першому випадку дощова вода з даху зливається по системі жолобів в пластиковий дощоприймач, сполучені за допомогою системи з труб з накопичувальною ємністю. У другому — дощоприймачі розташовується в найбільш низьких по точках рельєфу місцевості для захисту грунту від заболочення.
Народний ТРАВНИК (11)’,’Народний травник — рецепти народної медицини. Лікарські рослини. Способи приготування трав’яних зборів.
\u043fПрежде, ніж приступити до публікації народних рецептів траволікування, хочу застерегти недисциплінованих болящих. Лікуватися треба строго за рекомендацією, не відступати ні на крок, ні методику, ні в приготування відварів і зборів.
\u043fнаприклад того, як робити не треба:\u043fИзвестный натураліст Кнейп хворим застудою з високою температурою рекомендував наповнити ванну холодної-крижаною водою, постояти в ній 1 хвилину (ні більше ні менше). Потім надіти шерстяні шкарпетки-панчохи, безперервно і швидко ходити по кімнаті 15 хв, потім лягти спати. \u043fОднажды хворий поскаржився Кнейпа, що він мало не помер після такого лікування. Кнейп в подиві запитав: «Ви стояли в крижаній воді рівно одну хвилину?» «Не одну, а цілих п’ять хвилин простояв», — відповів недбайливий хворий. На обличчі Кнейпа відбився жах.