що таке Барбершоп опис

что такое Барбершоп описание
Аміго, ми пропонуємо відкрити власний барбершоп у Вашому місті на умовах франчайзі з рентабельністю 25-35%. Ми взяли вже існуючу бізнес-модель і поліпшили її: розробили єдиний, яскравий концептуальний дизайн-проект, зробили упор на якість надаваних послуг нашими майстрами та високий рівень обслуговування. Запровадили високі стандарти контролю якості роботи персоналу.
Токож хочемо вам порекомендувати источник
Що одержує партнер FIDEL Автоматизовану систему запуску барбершоп FIDEL Керуюча компанія — команда швидкого реагування Зареєстрований торговий знак FIDEL Гнучка програма лояльності клієнтів Керівництво партнера FIDEL. Ми створили базу знань партнерів. Це не тільки повний підручник з управління барбершопом, але і платформа для обміну досвідом Яскрава, брутальна концепція з атмосферою чоловічої свободи Ексклюзивні меблі Юридичні рішення, пов’язані з відкриттям і роботою барбершопа FIDEL Активна допомога в підборі і оцінці приміщення під барбершоп FIDEL Пряме постачання від постачальників (меблі, обладнання, косметика) Підбір персоналу (затвердження кандидатур керуючою компанією FIDEL) Ефективний маркетинговий план. Налаштування рекламних кампаній в Інтернеті (соц.
Вимоги до покупців франшизи барбершопа fidel barbershop Наявність необхідних інвестицій.Вимоги до приміщення для розміщення чоловічій перукарні fidel barbershop ТРЦ, Стріт-рітейл.Формат салонів fidel barbershop Від 35 кв. м.
Інструменти залучення клієнтів для партнера FIDEL BrandBook LookBook Продає сайт з індивідуальною сторінкою для кожного барбершопа FIDEL Календарний план проведення акцій і знижок Стартові інвестиції від:1 500 000 ₽ Термін окупності від:8 місяців Середній оборот за місяць:900 000 ₽ Тип підприємства:Перукарня Рік заснування компанії 2016 Рік запуску франшизи в Росії 2017 Власних підприємств 2 Франшизних предприятий23—