Секс форум

Читала недавно звіти про секс-тури (які в загальному розділі «Секс-туризм»), натрапила на цю тему: Тайланд : і для дівчаток теж! . Я в шоці, не думала навіть, що все настільки запущено у нас в суспільстві. У нас найкращій секс форум.
Адже ханжесто і подвійні стандарти просто зашкалюють! Дівчина добре провела час, нікого не образила, нікому не зраджувала свою точку зору нікому не нав’язувала, а її всією зграєю почали **дью обзивати. А що, жінці не можна зайнятися сексом заради сексу? Чому чоловіки можуть їхати в Таїланд з конкретною метою [***]здогадатися, а жінки немає? Жінкам не хочеться сексу, не хочеться спробувати яке в ліжку з чоловіками іншої національності? Ми повинні спати виключно з тим, за кого зібралися заміж? А з дому без паранджу хоча б можна вийти? Так? Спасибі!
Мужики при цьому обговорюють питання типу «що набрехати дружині, щоб відпустила в Таїланд?» — і їм типу нічого, нічиї почуття така поведінка не зачіпає. Це етично, це морально, це не дволично. А дівчина з-за того, що замутила на відпочинку — так відразу лицемерка. Ні, товариші, або право на секс мають обидві статі, або нехай чоловіки теж з себе целок будують — і тоді давайте видалимо розділи про секс-туризм нафіг. Так, принаймні, буде справедливо.
(Можу зрозуміти тих, хто пише, що автор — троль і історія вигадана. Або що автор насправді — жінка за 40 і понад 100 кг. Інтернет дає анонімність, відомо ж, що в секс-чатах під ім’ям «прекрасна незнайомка» зазвичай пише бородатий одмин. Але давайте все ж припустимо, що історія — правда, інакше це обговорення втрачає сенс.)
Давайте начистоту. Випадковий секс заради задоволення, в тому числі на відпочинку, був у багатьох жінок. Мені здається, це однозначно погано тільки в одному випадку — якщо є негативні наслідки типу захворювань або небажаної вагітності. Питання етичності по відношенню до постійному партнерові вирішується індивідуально: брехати партнеру недобре, але є і такі пари, які за взаємною згодою їздять розважитися, тут вже я нічого поганого не бачу. Ну а якщо цим займається самотня жінка — так взагалі прапор їй в руки.
Я не нав’язую секс-туризм конкретно тобі, анонімус, що читає ці рядки. Якщо тобі цього не хочеться — ну заради бога. Але давай не будемо робити вигляд, що цієї сторони туризму немає. Дуже багато жінок їздять до Туреччини та Єгипту за міцним мужчким хм… плечем, нерозумно закривати на це очі.
Я б із задоволенням почитала інші звіти про жіночий секс-туризм, але адже саме за таких ніхто нічого не пише. Даєш вільне обговорення секс-туризму для жінок!