Самарский рыболовный форум

Без названия (30)

Ротан – не корінний житель водойм в Самарській області, спочатку цей вид риби був широко поширений на Далекому Сході, однак до початку двадцятого століття його завезли в річки Центральної Росії, де він досить швидко поширився. Деталі на самарский рыболовный форум
Плануєте ловити Ротана в Самарській області? Радимо віддати перевагу невеликим водойм, які рясніють водною рослинністю. До речі, рибка досить невибаглива до навколишніх умов, їй не потрібно багато кисню, тому у водних об’єктах такого типу вона відчуває себе цілком комфортно. До речі, наш Самарський рибальський портал безсумнівно допоможе початківцям, які планують риболовлю в Самарі. У нас ви знайдете слушні статті, а так само зможете почитати поради справжній професіоналів, які допоможуть дістати в свої руки рибний трофей, яким не соромно буде хвалитися перед усіма друзями і знайомими.
Найактивнішу час далекосхідного хижака настає з приходом перших холодів і заморозків. Коли інші риб воліють збиратися в зграї в підводних ямах, де температура повітря значно вища, Ротан веде активний спосіб життя і є домінуючим видом. До речі, в деяких місцях області, наприклад на озері Озерне, взимку активний спосіб життя ведуть щуки і окуні, які заважають ротану зайняти чільні позиції, в результаті виловити його хоч і можна, однак він не буде основним видом в прилове.
Ловити хижака бажано недалеко від берега в районі острівців водоростей допомогою лунок. Якщо риба не клює – засиджуватися біля однієї лунки довго не варто: у разі знаходження неподалік далекосхідного гостя клювання почнеться буквально через 1-2 хвилини після закидання наживки. Судячи з інформації від рибалок на Самарському рибальському форумі, ротан демонструє наступне поведінка у воді: він різко підпливає до наживке, деякий час розглядає її і потім швидко заковтує. Тут головне правильно вибрати час для витягування вудки, коли наживка буде повністю проковтну і ймовірність зриву риби буде мінімальною. Зверніть увагу на те, що така поведінка хижак демонструє лише у випадку сильного голоду і після появи на водоймі першого льоду, в інший час він віддає перевагу потроху поклевывать приманку, збиваючи рибака тим самим з пантелику.