Ремонт квартир в санкт петербурге

Наша компанія  спеціалізується на внутрішній обробці приміщень різного ступеня складності, виконання всіх видів ремонтних робіт від косметичного до елітних рівнів, будівництві котеджних будинків «під ключ» та реконструкції приміщень. Для цього в своєму складі має необхідну кількість досвідчених, висококваліфікованих, різно-профільних фахівців, а також все необхідне обладнання та інструмент. Ми пропонуемо ремонт квартир в санкт петербурге.
Головними принципами, якими керується компанія «РеалСтройСервис» у своїй роботі, це принципи повної прозорості для Замовника всіх етапів виробництва робіт від складання кошторису до підписання Акта виконаних робіт і принцип забезпечення максимального комфорту для Замовника.
Вже на етапі формування кошторису, ми забезпечуємо Замовника повної консультаційної інформацією про технологічні особливості виконання тих чи інших робіт, вартості та переваги різних оздоблювальних матеріалів, загальним питанням ремонту чи будівництва. Спочатку ми намагаємося зробити кошторис такої, яка б не змінювалася аж до закінчення ремонту, чим грішать наші численні конкуренти, збільшуючи часом кошторис в процесі ремонту на 20-40% від початкової вартості. Коректної кошторис, дозволяє нам створити наш багаторічний досвід, знання та висока кваліфікація наших співробітників, які при складанні кошторису намагаються врахувати абсолютно всі нюанси.
Ми працюємо без «сюрпризів» для Замовника, адже розуміємо на скільки важливо не «вискочити» за межі свого бюджету і зробити при цьому якісний ремонт.