Разборка грузовиков

Ми пропонуємо автозапчастини та агрегати для вантажівок та спецтехніки провідних європейських виробників. У компанії працюють дві розбирання вантажівок в спб. У нас найкраща разборка грузовиков.

Всі запчастини для вантажівок, придбані на наших розборках, ми доставимо за вказаною адресою. Продавці допоможуть вам в установці куплених запчастин і агрегатів. РОЗБИРАННЯ ВАНТАЖІВОК В САНКТ-ПЕТЕРБУРЗІ
Наша вантажна розбирання в Спб +7 921 915 0518, +7 921 915 0512 має великий досвід роботи з вантажівками (Scania, Volvo, Man, Daf, Mercedes, Renault, Iveco, Freightliner), ми можемо порадити вам як вирішити виниклу у вас проблему з тягачем. Також продавці нашої розбирання можуть порадити вам ремонтну організацію.

Наша розбирання вантажних автомобілів в Санкт-Петербурзі може прийняти Ваш вантажівка на комісію або придбати за готівковий розрахунок на самих вигідних для Вас умовах в Санкт-Петербурзі.
Відправити заявку.

Ще один напрям нашої діяльності — оренда автокрана 50 — 100 тонн в Санкт-Петербурзі. Автокран 40 45 50 55 тонн. Автокран 60 70 80 90 100 тонн. Вантажна машина бортова вантажопідйомністю до 15 тонн борт 6,5 метра на 2,5 метра. Гідроманіпулятор PALFINGER вантажопідйомністю до 4,5 тонни.

Машина ідеально підходить для перевезення будівельних палетів, верстатів, плит і колодязних кілець, генераторів, 20 футових контейнерів, модульних і дерев’яних побутівок. Можливе перевезення не габаритного вантажу, з супроводом ДАІ.