Полусухая стяжка

4-20-2017

demisuh-1

Напівсуха стяжка
Стяжка підлоги

Компанія «СТЯЖКА ЗА ДЕНЬ» пропонує послуги пристрою напівсухий стяжки підлоги в Москві. Даний метод визнаний найбільш сучасним і економічним способом вирівнювання підстави. Використання прогресивної технології дозволяє нам гарантувати незмінно високу якість кінцевого результату. Максимальна механізація процесу завдяки застосуванню сучасного обладнання, а також професіоналізм співробітників компанії значно скорочують терміни проведення робіт і фінансові витрати на їх виконання.

Напівсуха стяжка підлоги виконується механізованим способом з цементно-піщаної суміші, армованої фіброволокном. За допомогою спеціального обладнання виготовляється розчин з цементу, піску і фібри і пластифікаторів з мінімально необхідною кількістю води. Суміш подається до місця проведення робіт, розрівнюється і шліфується, створюючи рівну, міцну поверхню, стійку до деформації і появі тріщин.

Переваги, якими володіє полусухая стяжка
Даний метод дозволяє значно скоротити фінансові та часові витрати на вирівнювання підстави. Серед інших його достоїнств:

створення горизонтальної поверхні, придатної для безпосереднього укладання на нього будь-яких підлогових покриттів;
можливість облаштування підстави з заданими ухилами;
відсутність необхідності в попередній підготовці основи і в остаточному вирівнюванні;
Стяжка підлоги

поліпшення тепло — і звукоізоляційних властивостей;
виключення протікання води в нижерасположенные приміщення внаслідок облаштування стяжки;
виключення можливості довільного тріщиноутворення;
чистота процесу;
скорочення термінів початку фінішної обробки або укладання підлогових покриттів з-за мінімальної початкової вологості розчину;
екологічність компонентів.
Вище наведена лише частина якостей, якими володіє напівсуха стяжка підлоги: для отримання додаткової інформації про методі Ви можете зв’язатися з нашими консультантами в Москві.