Пептиды для роста мышц

Кигтропин (Kigtropin) – це аналог соматотропіну синтетичного походження. Будучи гормоном росту, він чудово позначається на загальному стані організму. Застосовується препарат у традиційній медицині, але і в спортивній практиці він знайшов своє місце. У нас найкращі пептиды для роста мышц.

Випускається синтетичний гормон у вигляді порошку, упакованого в ампули по 10 Од активної речовини. Головною перевагою є ціна на Кигтропин. Завдяки їй використовувати його можуть навіть початківці бодібілдери.

Основними показаннями до застосування є такі стани, як порушення вироблення гормону росту, затримка розвитку, ХНН, синдром Шерешевського-Тернера. Завдяки активним компонентам заслужив велику популярність серед спортсменів. Відгуки про Кигтропине вказують на такі його властивості:
зменшення кількості жирових відкладень;
зміцнення хрящової і кісткової тканини;
підвищення імунітету;
зростання витривалості та сили;
зниження ризику патологій ССС;
поліпшення стану шкірних покривів.

Ефект від Кигтропина з’являється через 2-3 дні від початку прийому. Відбувається візуальне зменшення обсягу жирових прошарків і збільшення кількості м’язової тканини. Фахівці рекомендують періодично міняти місця вколов, так як препарат має не тільки спільною дією, а й місцевим, сприяючи зменшенню жирових клітин. З цієї причини під час використання гормону може спостерігатися місцеве почервоніння тканин в області ін’єкцій.