Отели коктебеля

Готель «Ліана» знаходиться в Коктебелі, в 30 метрах від узбережжя Чорного моря, а в його будинку відкрито ресторан. Підключений безкоштовний WiFi, Від готелю всього за 15 хвилин можна дійти до музею Волошина. У нас найкращі отели коктебеля.

У кожному з номерів у вашому розпорядженні телевізор, кондиціонер і балкон. Власна ванна кімната укомплектована безкоштовними туалетно-косметичними засобами, а з вікон відкривається вид на море.

До іншим зручностей відноситься обідня зона з холодильником, кухонним начинням та електричним чайником. Предлагаем Вашему вниманию большой выбор отелей и гостиниц в Коктебеле. Здесь Вы получите полную достоверную информацию о любом отеле или гостинице, которые находится в этом списки. Представитель нашего сайта побывал в каждой из этих гостиниц, и мы предлагаем Вам хорошие эксклюзивные и 100% достоверные фотографии, точное расположение на карте, а так же прямые контакты с хозяевами либо администрацией каждого из ниже представленных объектов. Так же в варианты, в которых есть e-mail Вы можете напрямую отправить предварительную заявку с сайта, заполнив форму заявки.

На території готелю «Ліана» також працює бар, надаються послуги та послуги пральні.

В 20 км від готелю «Ліана» розташований залізничний вокзал Феодосії. Тут ви завжди можете отримати інформацію про цікавить вас організації.
До ваших послуг Інформація за адресами республіки Крим,
Каталог підприємств і фірм, контакти, час роботи,
а так само електронна карта географічного розташування.