Отделка балконов

7-18-2017

Наша компанія володіє штатом власних співробітників, понад 70 фахівців, що дозволяє нам робити свою роботу в строго обумовлені терміни. У нас найкраща отделка балконов.
Досвід

Маючи більш ніж 14-річним досвідом роботи в даному напрямку, ми прекрасно знаємо всі його тонкощі і нюанси. Це гарантує нашим клієнтам виконання робіт на найвищому рівні.
Комплексний підхід

Можливість замовити будь-яку послугу окремо, так і облаштування балконів і лоджій «під ключ» — скління, утеплення, об’єднання з кімнатою, внутрішнє оздоблення вагонкою та панелями, фарбування, шпалери, меблі будь-яких конфігурацій, жалюзі всіх типів.
Якість робіт

У своїй роботі ми використовуємо тільки високоякісні сертифіковані матеріали, інструменти та обладнання останнього покоління. Це дозволяє нам виконувати всі технічні стандарти і норми, а нашим клієнтам — бути впевненими в тому, що лоджія або балкон прослужить довгі роки і будуть радувати своїм затишком і якістю обробки. Після Нового року зайшли до сусідів у гості. Костя (мій сусід) і я вирішили піти покурити. Сусід покликав мене на балкон, який виявився відремонтований. У процесі нашої розмови він мені розповів, що дружина його заїла і він зробив їй подарунок на новий рік – засклив і оздобив балкон. Розповів про компанію « З балконом», яка виконувала роботи. Я на це не звернув ніякої уваги, але коли прийшла моя дружина і побачила балкон, мої безсонні ночі стали кожен день.