ОЛІЯ НАСІННЯ КОНОПЕЛЬ ЛІКУВАЛЬНІ ВЛАСТИВОСТІ

Масло конопель натуральний продукт, вироблений на вітчизняному підприємстві, але за німецькими технологіями і стандартами, тому ви можете бути впевнені в його високій якості. Перший холодний віджим, добірна сировина і ретельна вибіркова перевірка готового масла – вищий рівень продукції для українських і зарубіжних покупців. Хочемо порекомендувати купить семена конопли на сайті по найкращій ціні .

Конопляне масло робиться з насіння конопель. Всі рослини роду Cannabis можуть бути сировиною для виробництва масла, але, як правило, використовується тільки промислова конопля. Наукові дослідження показують, що воно містить всі незамінні амінокислоти і незамінні жирні кислоти, необхідні людині. Серед них Омега — 6 і Омега-9 жирні кислоти в пропорціях 3:1.

Регулярне вживання приносить величезну користь: підвищує тонус шкіри, прискорює загоєння ран, стабілізує кров’яний тиск, підсилює імунітет організму і т.д. дане масло має приємний горіховий присмак, що робить його ідеально відповідним для додавання в якості салатних заправок.

Крім готування його застосовують в косметології. Існує безліч засобів для догляду за шкірою, таких як креми для обличчя або тіла, в яких масло конопель виступає головним інгредієнтом. Адже воно натуральне і майже не має побічних ефектів.

Масаж за допомогою олії конопель омолодить вашу шкіру і додасть їй здорового вигляду. Воно також запобігає і полегшує багато хвороб шкіри, зокрема, псоріаз, екзема, акне і сухість шкіри.

Крім того, воно корисно і для волосся. Миття голови з шампунем або кондиціонером, які містять конопляну олію, робить ваше волосся густим і захищає від лупи. Ще одним корисним властивістю є те, що воно покращує кровообіг в шкірі голови і запобігає випаданню волосся. Таким чином, масло конопель корисно для догляду за вашим волоссям як при зовнішньому застосуванні, так і при прийомі всередину.

Щоденна рекомендована доза – 14-28 мл (1-2 ст. ложки). У цій дозі міститься 8-16 грамів омега — 6 і 3-6 грамів омега-3.

Протипоказання

Конопляне масло можна використовувати в якості харчової добавки або для лікування легких нездужань. Воно вважається однією з найбільш корисних натуральних добавок для тіла через здатність забезпечити ваш організм незамінними жирними кислотами. Тим не менш, ви також повинні бути інформовані про пов’язані потенційні ризики. Тому перед застосуванням проконсультуйтеся з вашим лікарем.

Також уникайте його використання для смаження. Воно повинно бути використано в приготуванні холодних страв при температурі не вище 50 °С.висока температура перетворює корисні ненасичені кислоти у шкідливі перекису.

Конопляна олія часто призводить до діареї або до болю в животі. Інший поширений побічний ефект, який конопляне масло може викликати – це погіршення згортання крові, тому рекомендується не використовувати його, якщо у вас є які-небудь серцево-судинні захворювання і за деякий час перед запланованим хірургічним втручанням.