Оформление медицинской справки 086

6-6-2017

Медична довідка 086/у – це експертний висновок, що підтверджує або спростовує наявність протипоказань за станом здоров’я до здійснення певної діяльності. Найчастіше такий документ оформляється при вступі на навчання або при працевлаштуванні. Процедура передбачає обов’язкове проходження медкомісії і здачу аналізів. Оформлення в Москві довідки 086/у при зверненні в державні поліклініки вимагає багато часу і витримки. Наша клініка пропонує більш комфортну альтернативу. Звернувшись до нас, Ви зможете отримати довідку 086-у без черг і з мінімальними витратами часу. У нас наайкраще, оформление медицинской справки 086.

Особливості даної форми довідки

Довідка 086-у представляє собою документально оформлене висновок лікарської комісії про профпридатність обстеженого особи для навчання або роботи за обраною професією. Вона оформляється за шаблоном, який був затверджений в 2014 р. Наказом Моз РФ №834н.

Довідка форми 086/у – це двосторонній бланк з 12 пунктами, що підлягають обов’язковому заповненню. В ній письмово відображаються такі відомості:

ПІБ, дата народження та адреса проживання пацієнта;
назва медичного закладу, який видав документ;
інформація про хронічних або перенесених захворюваннях;
список щеплень (беруть з амбулаторної карти);
висновки профільних спеціалістів;
результати лабораторних і функціональних досліджень;
реквізити та підписи членів медкомісії;
мета оформлення.
Мед. довідка 086/у дійсна протягом 6 місяців. Якщо за цей період вона не була використана за призначенням, процес оформлення доведеться пройти заново.