Незвичайні крісла: крісло-мішок, крісло-реклайнер

Всім хочеться зробити інтер’єр свого житла унікальним, і тому незвичайні предмети меблів все більше завойовують ринок. Тут ми поговоримо про двох видах крісел, які можна назвати незвичайними — це крісло з механізмом «реклайнер» і крісло-мішок, яке є представником безкаркасних м’яких меблів.рекомендую купить кресло реклайнер

Крісло з механізмом «реклайнер»
Крісло-реклайнер — це модель крісла з підставкою під ноги. За задумом розробників, реклайнери повинні допомогти людині розслабитися, зняти стрес, знайти фізичну і душевну рівновагу. Таке крісло має бути стійким, тому найбільш часто реклайнери являють собою циліндричну опору або металевий диск з чотирма ніжками.

Висувний підніжка виконує функцію лавки для ніг. Підніжка ховається в днище крісла. Трансформація може здійснюватися кількома методами: підставками-дельфінами; може розкриватися подібно книжці; або висувається за допомогою телескопічних направляючих. Є моделі, в яких підніжка виступає продовженням сидіння.

Для управління механізмом сидячи в кріслі потрібно натиснути на спинку силою своєї ваги. Якщо потягнути за важіль — людина повертається у вихідне положення. В деяких варіантах кут нахилу фіксований та до положення «лежачи» не трансформується. Більш сучасним способом управління може бути пульт управління. Модифікації з пультом можна навчити двох-трьох позицій. Є крісла з кнопками — на правому підлокітнику кнопка, яка опускає спинку, на лівому — піднімає.

Є моделі крісел-реклайнеров, які можуть виконувати різні типи масажу: масаж ніг, шиї, спини. Вібраційні диски спочатку погладжують, потім розтирають, розминають тіло. Деякі крісла мають підігрів. Є моделі з режимом ароматерапії, вбудованим плеєром.

Вибирати таке крісло потрібно виходячи з власних потреб і стилю приміщення. В асортименті виробників — різні колірні рішення подібних меблів. Як правило, для дому беруть більш прості моделі, а для салонів набувають реклайнери, в яких задіяно до сорока програм.