Мобильный кондиционер

Волгоград знаходиться в зоні різко континентального клімату, який характеризується різкими перепадами температур протягом всього року. Літо дуже жарке, температура повітря до +45 гр. за цельсієм невдивовижу. Суворі зими з різким поривчастим і вітрами при температурі -15 гр. за цельсієм порівнянні з 50 градусыми морозами Сибіру. У насн айкращій мобильный кондиционер.

Тому придбання кондиціонера р. Волгограді має актуальне значення для забезпечення нормального і комфортного температурного режиму в будинку, в котеджі, офісі.

Кондиціонер служить для охолодження, так і для обігріву повітря в житлових будівлях.

Концепцію кондиціонування повітря необхідно розробляти з урахуванням типу приміщення, площі, висоти стель, кількості людей в приміщенні, розміру вікон і орієнтацією по сторонах світу і т. д. Тому підбір необхідного типу кондиціонера безсумнівно краще всього довірити професіоналам.

Коротко надамо огляд типів кондиціонерів пропонованих на ринку р. Волгограда.

При неможливості монтажу звичайного кондиціонера мобільний кондиціонер є відмінним вибором. Експлуатаційні характеристики таких кондиціонерів не поступаються настінних спліт-ситемам, крім того є функції вентиляції і осушення повітря.
Спліт-системи-кондиціонери, що складаються із зовнішнього і внутрішнього блоку. Між собою ці блоки з’єднуються двома мідними трубками з теплоізоляцією. Монтаж зовнішнього блоку проводиться на фасаді, а внутрішнього всередині приміщення де завгодно: на стелі, на стіні і т. д.