Купить промышленные колеса

Колеса і ролики – це основні деталі в конструкції складської техніки і внутрішньозаводських транспортних візків. Вони служать точками опори, на них передаються всі навантаження від ваги вантажів. Тому опорні ролики і поворотні колеса інтенсивно зношуються в процесі експлуатації і потребують періодичної заміни. Ми пропонуемо купить промышленные колеса.
В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ НАШОЇ КОМПАНІЇ – ВЕЛИКИЙ ВИБІР ПРОМИСЛОВИХ КОЛІС ТА РОЛИКІВ ПІД РІЗНІ ЗАВДАННЯ І УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ.

колеса для візків поворотні
Гумові колеса промислові (поворотні та нерухомі) – універсальні вироби. Вони використовуються і в приміщеннях і на відкритому повітрі. Еластичний гумовий обід поглинає дрібні вібрації, що виникають при наїзді на перешкоди і нерівності. Промислові колеса для візків, виготовлені з гуми, зберігають свої властивості в широкому діапазоні температур: від -20 до +50°С.
Сучасні полімерні матеріали – міцніше і довговічніше гуми. Тому промислові колеса з поліуретану або фенольної смоли служать в 5-6 разів довше. Вони не руйнуються при великих навантаженнях і високих температурах (до +100°С). Такі вироби можна використовувати в холодильних установках і на гарячих виробництвах. Вони безшумно ковзають по гладким покриттям і дбайливо контактують з підлогами, не залишаючи слідів і подряпин.