Купить гильзы

Гільза — важлива складова патрона, яка з’єднує всі компоненти воєдино. Гільза для дробових патронів повинна бути виготовлена з пружного і еластичного пластику, який не буде радикально деформуватися від пострілу. Ми пропонуемо купить гильзы. Повторне спорядження патронів, пошкоджених при використанні неможливо. При самостійній закатці матрицею «Зірочка», краю дульца гільзи тоншають і зношуються, але все ж якісні матеріали прослужать довгий час.

Гільзи також виготовляються з металу, пластику і паперу. Паперові гільзи, хоч і відрізняються своєю ціною, але не призначені для повторного використання. Вони не терплять зміни пропорцій внутрішнього змісту. Від навішення пороху мисливський патрон може розійтися по швах в невідповідний момент. Через папковую гільзу досить просто проходить волога, від чого відволожується порох. При відповідальних пострілах (полювання на кабана) вкрай небажано використовувати гільзи з такого матеріалу.

Металеві гільзи набагато практичніше, ніж паперові. Але вони вимагають особливих умов зберігання, адже легко піддаються іржавіння внаслідок контакту з вологою. Для роботи з металом необхідні спеціальні прилади. Не всякий інструмент впорається з металевою гільзою. Часто страждає капсульне гніздо при витяганні капсуля, корпус гільзи залишається цілим, але гільза стає непридатною до повторного використання.