Ипотека квартиры

Для більшості росіян єдиним способом швидко стати власником власного житла є іпотека. Більшість позичальників намагаються погасити кредит швидше, адже навіть психологічно важко виплачувати банку зовсім не маленькі відсотки протягом двадцяти років. У нас найкращі ипотека квартиры.

При цьому деякі люди настільки бояться цієї можливості — довгий термін платити банку відсотки за кредитом, що спочатку просять іпотечний кредит на невеликий термін. На жаль, це не завжди розумно, як може здатися: в іпотечному кредиті, як і в багатьох інших речах, найправильніше знайти золоту середину, яка дозволить з одного боку, переплатити менше, а з іншого — не потрапити в ряди проблемних позичальників.

Короткострокова іпотека

Причин, які штовхають позичальника до оформлення іпотечного позики на відносно короткий термін кілька, але головною є кінцева переплата. При довшому терміні переплата за кредитом вище, і це — закономірно. Річна ставка іпотеки, яка була оформлена на 25 років, стане вище відсотка за позикою на житло оформленого на термін 15 років, проте варто розуміти, що ця різниця зовсім незначна і складе не більше 0,5-1%.