Интерактивный метроном купить

Не медична, навчальна програма, яка дозволяє досягти значних результатів в таких областях, як логопедія, реабілітація, психологія, навчання, а так само багатьох інших.
ТЕХНІЧНА ПІДТРИМКА

Метод ТОМАТІС® неможливий без застосування спеціалізованого пристрою (апарат TalksUp®), надійного, безпечного і максимально простої в роботі. Але будь-який апарат у світі може дати збій, для цього й існує наша технічна підтримка. І технічні фахівці ТОМАТІС ® завжди готові допомогти вам з будь-якими апаратними і програмными проблемами. Ми пропонуемо интерактивный метроном купить.

ІНДИВІДУАЛЬНА ДОПОМОГА

Трапляється, наші підопічні, пацієнти або учні ставлять перед нами складне завдання, в таких випадках, ви завжди можете звернутися до нас за консультацією. Ми раді поділитися з вами нашим досвідом роботи з апаратом ТОМАТІС®.

БЕЗПЕРЕРВНЕ НАВЧАННЯ

У наших ліцензованих фахівців є можливість проходити кілька тренінгів щорічно, в режимі семінарів ТОМАТІС ®. Їх завжди вчасно інформують про останні розробки та новинах ТОМАТІС®. Оскільки наші курси проходять в інтенсивному режимі, ми часто повторюємо їх, щоб запам’ятати найважливіші аспекти, це дозволяє досконально вивчити метод ТОМАТІС®.