Готовые участки с коммуникациями

7-13-2017

Хочете негайно приступити до зведення заміського будинку, придатного для перебування в ньому цілий рік? Тоді краще купити земельну ділянку з комунікаціями, щоб надалі не довелося замислюватися про їх проведення самостійно. Звичайно, ринок заміської нерухомості в Підмосков’ї великий: багатий котеджними селищами і на березі річок, і в оточенні лісу – іншими словами, скрізь, де мріє жити будь-який сучасний городянин. У нас готовые участки с коммуникациями.
Ми в «АкваВилле» здійснюємо продаж земельних ділянок з комунікаціями, щоб ви могли максимально прискорити початок будівництва омріяного житла. Не дивлячись на значні розміри території селища, всі необхідні інженерні мережі проведені не тільки по периметру комплексу, але і до кожного наділу. Крім цього, земельні ділянки з комунікаціями мають впорядковану територію і вирівняну майданчик, готову до проведення на ній будівельних робіт. Характеристики інженерних мереж на земельні ділянки з комунікаціями в «АкваВилле»:
Водопостачання – 2 артезіанські свердловини, глибиною 180 м.
Електрика – 15 кВт підведено до кожного земельного наділу.
Магістральний газ – свій газорегуляторний пункт на території селища.
Централізована система каналізації з биоочисткой.
Зливова система каналізації.
Але «АкваВилла» – це не просто селище, в якому ведеться продаж земельних ділянок з комунікаціями. Це сучасний клубний комплекс, який володіє розвиненою внутрішньою інфраструктурою, яка включає:
дитячий та спортивний майданчики
тенісний корт
лісопаркову зону
упорядкований пляж
причал для маломірних суден
магазин.